Kipa’da geleneksel ‘İndirim Günleri’ başlıyor

04 Eylül 2014 Perşembe

İzmirli Kipa müşterileri, geleneksel ‘İndirim Günleri’ ile giyim, aksesuar ve ev eşyaları başta olmak üzere çok sayıda ünlü markanın ürünlerine hesaplı fiyatlardan sahip olma şansını yakalıyor

kipada-geleneksel-indirim-gunleri-basliyor

Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri Kipa, sonbaharı geleneksel ‘İndirim Günleri’yle karşılıyor. Her yıl Mart ve Eylül aylarında düzenlenen etkinliğin 11’incisi, Kipa Balçova AVM’de 4 Eylül, Kipa Çiğli AVM’de ise 11 Eylül’de başlayacak.

Etkinlik kapsamında giyim, aksesuar ve ev ürünleri başta olmak üzere çok sayıda ünlü markanın ürünleri indirimli fiyatlardan Kipa müşterilerine sunulacak.

‘İndirim Günleri’ süresince Çiğli Kipa AVM’de dans gösterileri düzenlenecek ve Bloco Entrudo Ritim Orkestrası özel bir performans sergileyecek. Etkinlik süresinde Kipa müşterilerine sürpriz hediyeler de dağıtılacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri