Kipa’da ramazan kolileri hazır

18 Haziran 2014 Çarşamba

Kipa, ramazan ayının bereketini farklı içeriklere sahip dört özel paketle müşterilerine sunuyor. Fiyatları 19,9 TL’den başlayan Ramazan paketler, kaliteli gıda ürünlerini özel indirim çekleriyle bir arada sunuyor

kipada-ramazan-kolileri-hazir

Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunan perakende zinciri Kipa, 11 ayın sultanını özel ramazan paketleriyle karşılamaya hazırlanıyor. Kipa ayrıca, mağazalarında Kızılay standlarına yer vererek, koli bağışlarının ihtiyaç sahiplerine ulaşmalarını da sağlayacak.
 
Paketler 19,9 TL’lik “İkram”, 29,9 TL’lik “Bereket”, 39,9 TL’lik “Ziyafet” ve 49,9 TL’lik “Mega Ramazan” kolilerinden oluşuyor. Çaydan Türk kahvesine, baklagillerden ayçiçek yağına müşterilerin en çok ihtiyaç duyduğu günlük tüketim ve gıda malzemelerini bir araya getiren paketler, ramazan boyunca Kipa müşterisi ailelerin hayatlarını kolaylaştırmayı ve sofraları zenginleştirmeyi hedefliyor.  

Ayrıca dört paket de Kipa müşterilerine 21 TL’lik indirim kuponları sunuyor. Kuponlar sayesinde Kipa’nın ramazan paketlerini alanlar, deterjan, yumuşatıcı, şampuan, baklagil ve çay gibi 10 çeşit ürüne hesaplı bir şekilde sahip olma imkânını yakalıyor.

Kızılay stantları mağazalarda
Kipa’nın Türk Kızılay’ı ile 8’inci yılına giren bağış kolisi işbirliği doğrultusunda, ramazan ayı boyunca Kipa hipermarketlerinde Kızılay stantları yer alacak. Kızılay aracılığı ile ihtiyaç sahiplerine ulaşmak isteyen Kipa müşterileri hipermarketlerdeki kasalar ve  Kızılay stantlarından bağış yapabilecek.

Kızılay koli bağış standı bulunan Kipa mağazaları ise şunlar; Ankara Or-An, Ankara Batıkent Atlantis, Ankara Taurus ve Armada, Alanya, Aydın Stadyum, Söke, Ayvalık, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Çiğli, Gaziemir, Kırklareli, Gebze, Konya, Konya Selçuklu, Manisa, Salihli, Bodrum, Fethiye, Marmaris, Nevşehir Forum, Çorlu, Uşak ve Yalova.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri