Kipa’da yaş sınırı yok, hizmet var

26 Ocak 2015 Pazartesi

Perakende zinciri Kipa'nın online alışveriş hizmeti "Kipa Kapımda" birinci yaşını İzmirli huzurevi sakinleriyle de kutladı. Her yaştan tüketiciye kolay alışveriş deneyimi sunan "Kipa Kapımda"da 12 bin çeşit kaliteli ürün, uygun fiyatlarla satılıyor

kipada-yas-siniri-yok-hizmet-var

İzmirli tüketicileri internetten alışverişin rahatlığıyla buluşturan "Kipa Kapımda", birinci yaşını özel bir sosyal sorumluluk çalışmasıyla kutladı.

İzmir'in Güzelbahçe ilçesinde hizmet veren Yakamoz Huzurevi'nin sakinleri, kendilerine takdim edilen hediye çekleriyle sitede sunulan yaklaşık 12 bin çeşidi aşkın ürün arasından dilediklerini seçerek online alışveriş deneyimiyle tanıştı.

Hareket imkânının kısıtlı hale geldiği ilerleyen yaşlarda, ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanan, alışveriş keyfini kaçıran huzurevi sakinlerine yönelik bir çalışma planlayan Kipa, yöneticileri ile birlikte bu siparişleri sahiplerine teslim etti.

"Kipa Kapımda" online alışveriş hizmeti aracılığıyla sipariş edilen ürünler, tüm siparişlerde olduğu gibi kalite, tazelik ve gıda standartları alanında özel eğitim almış teslimat ekibi tarafından seçildi.

Huzurevi sakinlerinin seçtiği ürünlerin teslimatı, Kipa Kapımda hizmeti için özel olarak hazırlanmış ve son teknoloji ile donatılmış, soğutucu ve dondurucu dolapları olan kamyonetler ile huzurevinin kapısına geldi. Kipa Yönetim Kurulu Üyesi ve İş Geliştirme Direktörü Suat Demirel ile Elektronik Ticaret Müdürü Yusuf Çatal, 23 Ocak günü gerçekleştirilen teslimat sırasında huzurevi sakinleriyle bir araya gelerek onlara hizmet hakkında detaylı bilgi verdi ve görüşlerini dinledi.

Yurtdışından dahi sipariş var
Huzurevi sakinlerine ürünleri teslim eden ekipte bulunan Kipa Yönetim Kurulu Üyesi Suat Demirel,  Kipa Kapımda'nın bir yıllık yolculuğunu şöyle değerlendirdi, “Sunduğumuz kaliteli hizmet, kısa sürede çok sevildi. Kipa Kapımda, bugün yalnızca evden çıkmakta veya yük taşımakta güçlük yaşayan ileri yaştaki kişiler için değil aynı zamanda anneler, ev hanımları ve yoğun çalışma temposuna sahip kişiler için de önemli bir yardımcı konumunda. Bu kişiler, alışverişlerini internet üzerinden yaparak, Kipa kalitesinden vazgeçmeden hem zamandan hem de bütçeden tasarruf yapma imkânını yakalıyor. Hatta ABD veya Hindistan gibi ülkelerden girip, yaptıkları alışverişi İzmir'de yaşayan annelerinin, ailelerinin kapısına gönderen müşterilerimiz bile oldu. Şu an için İzmir ve çevre ilçelerine, Çeşme, Foça ve Urla gibi gözde turistik ilçelerimize hizmet veriyoruz. Önümüzdeki dönemde bu başarılı siteyi farklı illerdeki Kipa müşterilerinin de hizmetine sunmayı hedefliyoruz.”

Yakamoz Huzurevi Sorumlu Müdürü ve Sosyal Hizmet Uzmanı Güzin İzbul ise, 1’inci yaşını kutlama etkinlikleri kapsamında Yakamoz Huzurevi sakinlerine bayramı yaşattığını söyledi. İzbul, “Yaşlılığa bağlı, hareket kısıtlılığından dolayı alışverişe gidemeyen sakinlerimiz Kipa Kapımda sayesinde ihtiyaçlarını internet ortamında karşıladılar. Sipariş ettiğimiz ürünler itinayla hazırlanmıştı. Güler yüzlü, dinamik, genç Kipa Kapımda ekibi Yakamoz Huzurevi'nin kapısına kadar değil sakinlerimizin odalarına kadar sipariş ettikleri ürünleri götürüp teslim etti. Kipa Kapımda'yı İzmir dışında yaşayan yaşlı yakınlarımıza da önereceğiz. İnternetten sipariş vererek, burada bulunan yakınlarının alışverişlerini uzaktan da olsa yapabilmek, onlar için oldukça kolay, zahmetsiz, güvenilir bir alışveriş yöntemi. Bu hizmeti sundukları ve birinci yaş günlerini bizlerle birlikte kutladıkları için Yakamoz Huzurevi olarak Kipa Kapımda ekibine çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri