Kipa’dan tekneye teslim alışveriş

06 Temmuz 2015 Pazartesi

Teknelerin kumanya ve toplu alışverişlerini en rahat ve en hızlı şekilde yapabilmeleri için tasarlanan, alışverişlerde avantaj sağlayan Kipa Marin Servis, Bodrum, Fethiye, Marmaris ve Göcek limanlarında hizmet veriyor

kipadan-tekneye-teslim-alisveris

Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri Kipa’nın yat ve tekne sahiplerine yönelik hizmeti Kipa Marin Servis, 2012 yılından bu yana yat ve tekne sahiplerine ihtiyaç duydukları ürünleri teslim ediyor. Ürünler, müşterilere Kipa kalitesinde hizmet sunularak, frigolu araçlarla ulaştırılıyor.

İlk Marin Servis, Bodrum Kipa mağazasında hayata geçirildi, şu an ise 21 kişilik bir ekiple Marmaris, Göcek ve Fethiye dahil dört mağazada faaliyet gösteriyor. Marin Servis ekibi eposta yoluyla sipariş taleplerini alıyor ve ürünleri istenilen limana teslim ediyor. Bu hizmetten faydalanan denizcilerin en çok istediği şeyler ise su ve makarna.

300 TL üzerine indirim
Operasyon Direktörü Fatih Aral müşterilerin kendilerini tercih etme sebebinin hizmet ve ürün kalitesi olduğunu, ayrıca 300 TL üzeri alışverişlerde uygulanan yüzde 10’luk indirim olduğunu vurguladı. Aral sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu avantajların yanı sıra Kipa ClubCard üzerinden kazanılan puanlar da müşterilere hediye olarak geri dönüyor. Başta elektronik eşyaların hediye edildiği bu promosyon da müşterilere çok cazip geliyor.”


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri