Kipa’dan Urla’ya bir mağaza daha

30 Nisan 2015 Perşembe

Perakende zinciri Kipa, İzmir’in Urla ilçesinde ikinci mağazasını açtı. 400 metrekarelik alana kurulan Kipa Urla İskele Süpermarket, gıdadan plaj ürünlerine 3 bin farklı çeşitle hem bölge halkının hem de tatilcilerin ihtiyaçlarını giderecek

kipadan-urlaya-bir-magaza-daha

Ege’de doğup büyüyen perakende zinciri Kipa, İzmir’in Urla ilçesindeki ikinci mağazasını açtı. 400 metrekarelik geniş bir alanda hizmet veren Kipa Urla İskele Süpermarket mağazası, gıda ve gıda dışı kategorilerde 3 bin çeşit ürünü müşterilerle buluşturuyor.

Hem bölge halkının hem de tatilcilerin tüm ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedefleyen yeni mağazada sunulacak ürünler arasında et ürünleri, meyve-sebze, kuru gıda, deterjan gibi temel ihtiyaç maddelerinin yanı sıra; deniz yatağı, deniz gözlüğü, terlik, plaj havlusu gibi sezonluk ürünler de yer alıyor. Mağazada ayrıca sezonun tüm trendlerini yansıtan ve Kipa müşterilerinin çok sevdiği F&F markalı şık tekstil ürünleri de satışa sunuluyor.

Açılışa özel 1 TL kampanyası
Kipa’nın kaliteli, kolay, hızlı alışveriş imkânı sunan süpermarket zincirinin yeni bir halkası olan Kipa Urla İskele, açılışını müşterileri tarafından çok sevilen ve artık geleneksel hale gelen 1 TL kampanyasıyla kutluyor. Kampanya kapsamında müşterilerin en çok tercih ettiği Kipa ürünleri, aile bütçelerini rahatlatan 1 TL’lik avantajlı fiyattan sunuluyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri