Kipa’nın 23 Nisan Resim Yarışması’na rekor başvuru var

18 Nisan 2016 Pazartesi

Kipa’nın her yıl 23 Nisan’da düzenlediği Geleneksel Resim Yarışması’nda geri sayım başladı. 23-24 Nisan günlerinde yapılacak resim yarışmasına bir hafta kala gelen başvurular geçen yılın katılımcı sayısını geçti. Bu sene 10 bine yakın çocuğun katılmasının beklendiği resim yarışmasında 122 çocuk ödül kazanacak

kipanin-23-nisan-resim-yarismasina-rekor-basvuru-var

Kipa AVM Geleneksel Resim Yarışması’nın bu yılki teması “Benim Şehrim” olacak. 5-8; 9-12 yaş kategorilerinde yapılacak resim yarışmasında çocuklar kalemleri ve boyalarıyla yaşadıkları şehri anlatacak. 23-24 Nisan günlerinde Kipa’nın 20 ayrı AVM’sinde yapılacak Resim Yarışması’nda şu ana kadar gelen başvurular, geçen senenin katılımcı sayısına ulaştı. Yarışmaya katılacak çocuk sayısının 10 bini bulması bekleniyor.


Ödüller 122 çocuğa birden dağıtılacak
Yarışmanın sonuçları, 6 Mayıs’ta açıklanacak. 5-8 ve 9-12 yaş kategorilerinde yapılacak değerlendirme sonucunda ‘boyalarla şehrini en iyi anlatan’ 120 çocuk ödüllendirilecek. . Yarışmada AVM birincilerine Ipad mini, ikincilere bisiklet, üçüncülere ise 200 TL tutarında market alışveriş kartı verilecek. AVM birincileri arasından her iki yaş kategorisindeki ülke birincileri seçilecek. Şampiyonlar, Antalya Voyage Sorgun Otel’de aileleriyle birlikte bir haftalık tatil kazanacak.


Yarışma sırasında da eğlence devam edecek
Kipa’nın artık 23 Nisan klasiği haline gelen resim yarışması sırasında çocuklar yarışma sırasını beklerken de sıkılmayacak. Yarışma sürerken AVM içinde minikler ve aileleri için “bayram tadında” özel animasyonlar hazırlandı. İzmir’deki Kipa Çiğli ve Balçova AVM’lerde küçükler, yüz boyama, geçici dövme gibi etkinliklerle eğlenecek. Dünya çocukları konseptli özel fotobloklarda fotoğraf çektirecek, çocukların mutluluğu, fotoğraf panolarında sergilenecek.


Kipa Geleneksel Resim Yarışması; Balçova (İzmir), Çiğli (İzmir), Torbalı (İzmir), Salihli (Manisa), Kuşadası (Aydın), Aydın, Yalova, Adapazarı (Sakarya), Kırklareli, Lüleburgaz (Kırklareli), Silivri (İstanbul), Derince (İzmit), Edirne, Çorlu (Tekirdağ), Çanakkale, Keşan (Edirne), Çerkezköy (Tekirdağ), Edremit (Balıkesir), Mersin ve Antalya Kipa AVM’lerinde gerçekleştirilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri