Kipa'nın sezonluk mağazaları çok renkli

27 Temmuz 2015 Pazartesi

İster tatil beldesinde, ister yazlıkta; hamaktan deniz makarnasına, plaj havlusundan yetişkinler için boyama kitabına tatilde ihtiyaç duyulabilecek her şey Türkiye’nin 41 noktasında hizmet veren Kipa’nın sezonluk mağazalarında

kipanin-sezonluk-magazalari-cok-renkli

Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri Kipa, sezonluk mağazalarıyla tatil beldesinde veya yazlıkta hemen yakınınızda! Ayvalık’tan Urla’ya, Çanakkale’den Kaş’a, Kipa’nın sezonluk mağazaları Türkiye’nin 41 noktasında hizmet veriyor.

Yöre halkının yanı sıra yerli ve özellikle yabancı turistlerin de büyük ilgi gösterdiği Kipa sezonluk mağazalarının satışlarına, her yıl öne çıkan yaz ürünlerinin yanı sıra, 2015 yılı trendleri de yansıyor.

Selfie çubuğu gözdeler arasında
Kipa yetkililerine göre, her yaz öne çıkan ürünler arasında yer alan plaj havlusu, güneş kremi ve deniz makarnası gibi plaj oyuncakları bu yaz da yerlerini koruyor. Bu yazın favorileri arasına giren yeni ürünler ise selfie çubukları ve yetişkinler için boyama kitapları.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri