Kiralık Aşk oyuncuları Ankara’ya konuk oldu

17 Şubat 2016 Çarşamba

Kiralık Aşk dizisinin fenomen karakterleri Koray ve Neriman Ankara Podium AVM’de izleyicileri ile buluştu

kiralik-ask-oyunculari-ankaraya-konuk-oldu

JLL tarafından yönetilen Ankara’nın yeni çekim noktası Podium AVM bir ilke imza atarak sevgililer gününde ziyaretçilerine keyifli anlar yaşattı. Yayınlandığı ilk bölümünden bugüne kadar TV izleyicilerinin büyük bir bölümünü televizyon karşısına çeken Nergis Kumbasar ve Onur Büyüktopçu 13 Şubat Cumartesi günü Ankara’nın gözde alışveriş merkezlerinden Ankara Podium AVM’de usta radyocu Yasemin Şefik ile birlikte ilk kez hayranları ile bir araya geldi. Saat 15.00’de ilk önce Nergis Kumbasar’ı konuk olan Yasemin Şefik yaklaşık bir saat süren söyleşisi esnasında ünlü oyuncu ile keyifli bir söyleşi yaptı. Yakında bir tiyatro projesine hazırlandığını söyleyen Nergis Kumbasar, Sokakta yürürken en çok kendisine sorulan sorunun nasıl oyuncu olunur? Ben oyuncu olmak istiyorum ne yapmam gerekir? diye sorularla karşılaştığını söyledi. Oyuncu olmak için mutlaka okul eğitiminin gerektiğini vurgulayan usta oyuncu, sevenleri ile bol bol fotoğraf çektirdi.


Saat 16.00 da sahneye gelen Onur Büyüktopçu ise Koriş, Koriş sloganları ile karşılandı. Büyük bir izdihamla karşılanan oyuncunun heyecanı her halinden belli oluyordu. Tarkan’a benzetildiğini söyleyen Onur Büyüktopçu, Yasemin Şefik’in sokaktaki izleyici seni görünce ne soruyor sorusuna, Beni bir aşağılar mısın? Beni ne olur ezikle dediklerini söyleyince büyük bir kahkaha tufanı ile karşılaştı. Haziran ayında sinema filmi projesine hazırlandığını söyleyen sanatçı söyleşi sonrası izdihamdan ezilme tehlikesi atlattı.


Onur Büyüktopçu söyleşi sonrası kendisine hediye olarak bir güneş gözlüğü oldu.14 Şubat sevgililer gününü yalnız geçiriyorum kalbim boş sadece işime odaklandım izleyicilerimi seviyorum. Bu sevgililer günüde kendimi şımartmak adına kendi kendime bir gözlük aldım dedi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri