Kışa sıcaklığı Tommy Hilfiger getirecek

22 Ocak 2015 Perşembe

Tommy Hilfiger 2014 Sonbahar/Kış Kadın Koleksiyonuna sıcaklık katan örgü kazaklar sezonun en popüler parçaları arasında yer alıyor. Örgü ve yün parçalardan oluşan kombinler kış stilinde dikkat çekiyor

kisa-sicakligi-tommy-hilfiger-getirecek

Kışın favori parçası aynı zamanda stilin pratik kurtarıcısı örgü kazaklar, Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonunun klasikleşen parçaları arasında yer alıyor. Balıkçı yaka kazaklar ve kalın örgüler geleneksel kış temasına gönderme yaparken, koyu ekoseler ile geniş kareli desenler koleksiyona feminen dokunuşlar katıyor.

Farklı renk ve modellere sahip kazaklar kış günlerine sıcacık stil alternatifleri sunarken skinny jeanler ve mini eteklerle gündüzden geceye uzanan zamansız bir şıklık sunuyor. Minimal şık bir estetiğin hâkim olduğu örgü kazaklarda etnik desenler, toprak tonları, kırmızı ve lacivert renkler ön plana çıkıyor.

Aynı zamanda Tommy Hilfiger’ın 2014 Sonbahar/Kış koleksiyonunda ünlü İngiliz yün üreticisi Abraham Moon ile yaptığı işbirliği teknik ve estetik markada buluşuyor. Klasik çizgilere katılan teknik dağcılık dokunuşları koleksiyona özgür ve maceraperest bir ruh katıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri