Kışı Journey’nin renk ve desenleri ısıtacak

23 Ocak 2015 Cuma

Kış aylarının soğuğuna inat Journey 2015 Kış koleksiyonu renk ve desenlerin sıcaklığını yaşıyor

kisi-journeynin-renk-ve-desenleri-isitacak

Journey’de fuşya, petrol mavi, sarı ve şarap tonlarıyla soğuk havaların etkisini yumuşatan güçlü tasarımlar, farklı detayların içinde hayat buluyor. Bu sezon floral desenler, jakar dokular ve deri görünümler modern ve kendinden emin bir ofis stilini yansıtıyor.

Rahatlık ve şıklığı buluşturan Journey koleksiyonu ister tek parça elbiseler ister kolayca kombinlenebilen ceket, pantolon ve etek birliktelikleriyle zamansız bir stil anlayışı yaratıyor. Dantel ve deri detaylarla feminen bir görüntüye sahip trikolar, şifon dokuların yumuşak duruşuna sahip bluzlar yeni sezonun en favori parçaları olmaya aday gösteriliyor.

Şehrin yoğun temposunda size eşlik eden Journey çanta modelleri, klasik parçalarla bir arada kullanıldığında tarz sahibi bir görünüm sunuyor. Üstelik etiketin yarısı kampanyasıyla kış alışverişleri Journey’de daha keyifli.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri