Kıyasıya Mücadele, Doyasıya Eğlence

22 Eylül 2008 Pazartesi

Bursa basını, yoğun çalışma temposu ve haber maratonunun stresini As Merkezde attı. Basın mensupları, Rainbowl Bowling Centerda düzenlenen iftar yemeğinin ardından gerçekleştirilen Basın Bowling Turnuvasına katıldılar.

kiyasiya-mucadele-doyasiya-eglence
Bursanın en eğlenceli alışveriş ve yaşam merkezi As Merkez, Rainbowl Bowling Centerda düzenlediği Basın Turnuvası ile basın çalışanlarına eğlence dolu bir gece yaşattı. Skorları altüst etmek için mücadele eden gazeteciler, ilk 3e girebilmek için kıyasıya yarıştı.As Merkez, Bursa basınını Rainbowl Bowling Centerda düzenlediği iftar yemeğinde buluşturdu. Yönetim ve Yazıişleri kadroları ile magazin muhabirlerinin büyük ilgi gösterdiği iftar yemeğinin ardından gerçekleştirilen Basın Bowling Turnuvası ise heyecanlı bir çekişmeye sahne oldu. Yoğun çalışma temposu ve haber maratonunun ardından günün yorgunluğunu turnuvada atan gazeteciler, ilk 3e girmek için mücadele etti.Olay Gazetesinin başarılı magazin muhabirlerinden Emrah Kocabaş, başarısını Rainbowl Bowling Centera da taşıyarak 131 sayıyla Basın Turnuvasında 1inci oldu. Bursa Haber Gazetesi İstihbarat Şefi Hayriye Turgut Tekerin eşi Levent Teker ise basın mensuplarına karşı verdiği mücadeleden başarıyla çıktı. 129 sayı yapan Levent Teker, turnuvayı 2incilikle tamamladı. Meydan Gazetesi Yazıişleri Müdürü Ali Kemal Aksakal da 116 sayı yaptığı turnuvadan 3üncülük madalyasıyla ayrıldı. Dereceye girenler, madalyalarını As Merkez Genel Müdürü Fahir Çamın elinden aldı.As Merkez Genel Müdürü Fahir Çam, iftar yemeğine katılan basın mensuplarına takdim ettiği As Merkez Özel Basın Kartının ayrıcalıklarını anlattı. As Merkez Basın Bowling Turnuvasına büyük ilgi gösteren gazeteciler, ilk 3ün açıklanmasını heyecanla beklerken, hep birlikte objektiflerin karşısına geçerek, eğlence dolu geçen turnuvayı ölümsüzleştirdi.Doğan Haber Ajansının başarılı muhabiri Sinem Karabulut, habercilikteki başarısını Rainbowl Bowling Centera da taşıdı.

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri