Kızılay AVM’de Gizem Özdilli rüzgarı

05 Mart 2015 Perşembe

Kızılay AVM’de Dünya Kadınlar Günü’ne özel Gizem Özdilli fırtınası esecek. Gizem Özdilli doğup büyüdüğü şehirde ‘’kadınlar’’ için konuşacak

kizilay-avmde-gizem-ozdilli-ruzgari

Gizem Özdilli, Ankara Kızılay AVM’de kadın hayranlarıyla buluşacak. Gizem Özdilli ile en güzelinden bir gün “Kadın Olmak” söyleşisinde AVM’yi ziyarete gelen tüm kadınlar sürpriz hediyeler kazanacak.
Moderatörlüğünü Hakan Dönertaşlı’nın yapacağı etkinlikte, Gizem Özdilli Ünlü dünyasında kadın olmak, renkler ve kadın, kadınların karşılaştığı zorluklar, kadın sorunları, kadın ve diyet,  mutfak ve kadın, güçlü ve başarılı kadın olmak gibi birçok konuda kadınlarla sohbet edecek.

Moderatör Hakan Dönertaşlı ile Gizem Özdilli’nin interaktif programında, kadınlarla sürpriz yarışmalar yapılarak Ankaralılara en güzelinden bir gün yaşatılacak.

Joinorg Organizasyon ve Kızılay AVM tarafından gerçekleşecek olan etkinlikte Gizem Özdilli,  hayranlarından gelen soruları da yanıtlayacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri