Kızılay’dan Kipa’ya onurlandırıcı ödül

30 Haziran 2015 Salı

Perakende zinciri Kipa, Kızılay’ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla düzenlediği “Büyük Kalpler Buluşuyor” gecesinde altın madalya ile ödüllendirildi

kizilaydan-kipaya-onurlandirici-odul

Her yıl topluma katkı sağlamak amacıyla geniş kapsamlı çalışmalar yürüten perakende zinciri Kipa, sağladığı katkılar nedeniyle Türk Kızılayı tarafından altın madalya ile ödüllendirildi.

26 Haziran’da Kızılay’ın ev sahipliğinde ve Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçektirilen “Büyük Kalpler Buluşuyor” gecesinde, ödülü Kipa adına Operasyon Direktörü Fatih Aral aldı. Aral’a ödülü İstanbul Valisi Vasip Şahin takdim etti.

Kipa ile Kızılay’ın 9’uncu yılına giren işbirliği, Kipa-Kızılay işbirliği ramazanda gıda yardımından ihtiyaç sahiplerine giysi bağışına dek geniş bir yelpazeyi kapsıyor. Yalnızca son altı ay içerisinde Kipa mağazalarındaki Kızılay giysi bağış kutularına 337 kilo giysi bağışı yapılırken, 2014-15 döneminde Kızılay aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine tutarı 180 bin TL'yi aşan gıda paketi dağıtımı yapıldı. Kipa, bu yıl ise gıda yardımı yapılabilecek mağazaların sayısı arttırarak, 43 hiper mağazasında Kızılay aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine gıda paketi dağıtımı yapmaya devam etti.

En büyük destek mağaza çalışanlarından
Diğer yandan iki kurum arasındaki verimli işbirliği ve Kipa müşterileri ile çalışanlarının katkılarıyla, Kızılay'a Ege Bölgesi'nin en modern kan otobüsünü bağışladı. Bölgedeki kan ihtiyacına cevap veren otobüs, hizmet vermeye başladığı günden bu yana 18 bin 497 ünite kan bağışı toplanmasını sağladı.

Kipa Kurumsal İlişkiler Direktörü Nazlan Ertan, konuyla ilgili açıklamasında şöyle konuştu: “Kızılay ile işbirliğimiz dokuz yıldır devam ediyor. Ülkemizin karşılaştığı felaketler karşısında destek sağlamaktan Ramazan’da yapılan gıda yardımlarına ve giysi bağışlarına kadar çeşitli alanlarda birlikte çalışıyoruz. Bu ortak çalışmaya en büyük desteği ise mağaza çalışanlarımız sağlıyor. Kızılay’ın tarafımıza verdiği ödülden gurur duyuyoruz.”


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri