Klasikler ANKAmall’da görücüye çıktı

03 Temmuz 2015 Cuma

Renk ve modelleri ile büyük ilgi gören klasik otomobiller 2-12 Temmuz günleri arasında ANKAmall’da sergilenecek

klasikler-ankamallda-gorucuye-cikti

Hemen her gün farklı etkinliklerle ziyaretçilerini karşılayan ANKAmall, bu kez klasik otomobil sergisi ile Başkentlilere görsel şölen yaşatıyor. Sadece klasik tutkunlarının değil, 7’den 70’e herkesin ilgisini çeken klasik otomobiller 2-12 Temmuz günleri arasında ANKAmall’da görülebilecek.

Ankara Klasik Otomobilciler Derneği (AKOK) tarafından sergilenen farklı renk ve modelden oluşan otomobiller görenleri geçmişe götürmeye hazırlanırken o dönemlerin ruhunu da günümüze taşıyor.
AKOK Başkanı A. Nevzat Yurtsever, dünyada en çok izleyiciye sahip olan futboldan sonra otomobil spor ve etkinliklerinin geldiğini söyleyerek şu açıklamayı yaptı: “AKOK ailesi olarak ortak hobimiz klasik otomobiller olmakla beraber, babalarımızdan dedelerimizden yadigar olan otomobillerimiz sosyal bilinçlenmeye katlı sağlamak, milli ve manevi değerlerimizi korumak, halkımızın duyarlılığını arttırmak için bir araçtır. Klasik otomobiller bir selama vesiledir, selam ile başlayan sohbete ve halkımızın kaynaşmasına vasıtadır. Yenilenen yapısıyla birlikte önemli aktivitelere ev sahipliği yapan ANKAmall’a bizlere bu imkânı tanıdığı için AKOK ailem adına çok teşekkür ederim.”


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri