Kocan Kadar Konuş Diriliş’e Adana’da coşkulu karşılama

06 Ocak 2016 Çarşamba

Ezgi Mola ve Murat Yıldırım’ın başrollerini üstlendiği “ Kocan Kadar Konuş Diriliş” M1 Adana AVM’de seyirciyle buluştu

kocan-kadar-konus-dirilise-adanada-coskulu-karsilama

Filmin başrol oyuncuları Ezgi Mola ve Murat Yıldırım’ın yanı sıra, filmin yönetmeni Kıvanç Baruönü, M1 Adana AVM Cinemaximum sinemalarındaki özel gösteriminde coşkulu bir kalabalıkla karşılaştı. İstanbul’da düzenlenen seyircili özel gösteriminde ve vizyonun ilk gününde büyük bir ilgiyle karşılaşan Kocan Kadar Konuş Diriliş, vizyonun ikinci gününde Adanalı seyircisiyle bir araya geldi. Serinin ilk filminin en çok izlendiği şehirlerden olan Adana’ya giden Ezgi Mola, Murat Yıldırım ve filmin yönetmeni Kıvanç Baruönü, M1 Adana Avm Cinemaximum’da film için salonları dolduran seyirciyle gösterim öncesi sohbet etti.


Filme olan ilgi mutlu edici
Serinin ilk filminde olduğu gibi Kocan Kadar Konuş Diriliş’te de Efsun karakteriyle büyük beğeni toplayan Ezgi Mola, filmin gördüğü ilgiden dolayı çok mutlu olduklarını dile getirdi ve kendilerini yalnız bırakmayan seyirciye teşekkür etti.


“Adana benim için çok özel”
Filmde Efsun’la evlilik yolunda ilerleyen Sinan karakterini canlandıran Murat Yıldırım ise, büyüdüğü şehirde, sevdikleri, ailesi ve seyircilerle birlikte olmaktan büyük sevinç duyduğunu ifade etti. “Adana benim için çok özel bir şehir.” diyen Yıldırım, “Adana, liseyi okuduğum, ailemin 20 yıldır yaşadığı, büyüdüğüm şehir diyebilirim. Benim için burada olmak çok önemli, dostlarımla, ailemle ve sizlerle birlikte olduğum için çok mutluyum.” dedi.


Şebnem Burcuoğlu’nun “Kocan Kadar Konuş: Diriliş” isimli romanından uyarlanan ve “Kocan Kadar Konuş” filminin devam niteliği taşıyan filmin konusu; geleneksel Türk kızı kalıplarına ve nesiller boyu devam eden “ne derler korkusuna” meydan okuyan Efsun, hayatının aşkı Sinan’a evlenme teklif eder ve düğün süreci başlar. Ancak, Efsun ve Sinan’ın hikâyesine de aileler gölge eder.


Dev kadro Kocan Kadar Konuş Diriliş’te
Kocan Kadar Konuş Diriliş filmi ilk filmde olduğu gibi yine başarılı oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Ezgi Mola ve Murat Yıldırım’ın başrolünü paylaştığı filmde, Hümeyra, Nevra Serezli, Gülenay Kalkan, Eda Ece, Begüm Öner, Gül Arıcı, Muhammet Uzuner, İsmail İncekara, Nilgün Kasapbaşoğlu, Hakan Salınmış, Enis Arıkan, Bora Akkaş, Güven Murat Akpınar, Güçlü Yalçıner, Mehmet Baran Erdoğan, Tolga Çıklaçiftçi, Romina Özipekçi, Gözde Seda Altuner, Burak Topaloğlu, Emine Gülsüm Göznümer, Ayten Mısırlıoğlu yer alıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri