Kocan Kadar Konuş’un galası İzmir Optimum’da

17 Mart 2015 Salı

“Kocan Kadar Konuş” filminin İzmir galası, 21 Mart Cumartesi günü saat 16.00’da İzmir Optimum’da gerçekleşecek

kocan-kadar-konusun-galasi-izmir-optimumda

Şebnem Burcuoğlu’nun yazdığı Kıvanç Baruönü’nün yönettiği ve BKM Film’in yapımcılığını üstlendiği filmde, kadın erkek ilişkileri komik ve enteresan bir hikâye ile beyazperdeye taşınıyor. Şimdiye kadar 150 bin satmış olan “Kocan Kadar Konuş” kitabının filminin başrollerini ise Ezgi Mola, Murat Yıldırım, Nevra Serezli ve Ebru Cündübeyoğlu paylaşıyor.

300 TL alışverişe gala davetiyesi hediye
“Kocan Kadar Konuş” filminin İzmir Galası 21 Mart Cumartesi günü, saat 16.00’da İzmir Optimum Outlet’te yapılacak. 16-20 Mart günleri arasında aynı gün içinde 300 TL ve üzeri alışveriş yapan ilk 50 kişiye “Kocan Kadar Konuş” filminin İzmir Galası’na 2 kişilik davetiye hediye edilecek.

Galaya oyuncular da davetli
“Kocan Kadar Konuş” filminin başrol oyuncuları Ezgi Mola, Murat Yıldırım ve yönetmen Kıvanç Baruönü, Optimum’da yapılacak gala öncesinde söyleşiye katılacak. Söyleşinin ardından ünlü oyuncular ve yapım ekibi, yılın komedi filmini Optimum Outlet’in Cinemaximum salonlarında hayranları ile birlikte izleyecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri