Koçtaş, büyük bahçe kataloğunu çıkardı

23 Mayıs 2013 Perşembe

Koçtaş, bahçe kategorisindeki zengin ürün çeşidini Bahçe Ekstra Kataloğu ile tüketicinin beğenisine sundu. Bahçe Extra Kataloğu’nda çiçekten bahçe mobilyasına, aydınlatma ürünlerinden dekorasyon ürünlerine, çadırdan mangala kadar binlerce ürünü detaylı bilgilerle tüketicinin beğenisine sunuluyor

koctas-buyuk-bahce-katalogunu-cikardi

Koçtaş, bahçe ürünleriyle ilgili Bahçe Extra Kataloğu’nu çıkardı. Bahçe Extra Kataloğu bahçesini güzelleştirmek isteyenler için klasik, modern ve renkli alternatifleri fonksiyonel, dayanıklı, kullanımı kolay ve kaliteli ürünlerle beraber sunuyor.

Çevre dostu Blooma marka bahçe ürünleri sadece Koçtaş’ta
Koçtaş bahçe kategorisinde, konforun stille buluştuğu Blooma markası ile bahçe mobilyalarından aydınlatma çözümlerine, mangallardan dekoratif aksesuarlara kadar pek çok farklı ürünü bir arada sunuyor. Kullanışlı, kaliteli ve doğa dostu Blooma markalı ürünler, sadece Koçtaş mağazalarında satışa sunuluyor.

Uzun ömürlü ve dayanıklı tik ve okaliptus ağaçlarından üretilen Koçtaş bahçe mobilyaları, uluslararası bir organizasyon olan FSC/TFT sertifikasına da sahip bulunuyor. Bu sertifikaya sahip bahçe mobilyalarında kullanılan ahşap malzemeler sürdürülebilir ormanlardan sağlanıyor ve doğaya zarar vermeden temin ediliyor.

Balkonlar için ideal küçük setler Koçtaş’ta
Koçtaş’ta balkonlarını güzelleştirmek isteyenler için de küçük masa sandalye setleri farklı alternatifleriyle satışa sunuluyor. Blooma Capri Set sandalye ve masasının iç içe geçme özelliği ile kış aylarında fazla yer kaplamadan saklanabiliyor. Bir sehpa ve iki kollu koltuktan oluşan set, balkonlar için son derece ideal bir oturma gurubu seçeneğini oluşturuyor.

Bahçe ekipmanlarında birçok seçenek sizleri bekliyor
Bahçelerinizi güzelleştirmeniz için ihtiyaç duyacağınız ekipmanlar da farklı alternatifleriyle Koçtaş’ta sizi bekliyor. Verve markalı ürünler arasında; bahçe el aletleri, sulama  ekipmanları, saksı, toprak, tohum gibi pek çok farklı ürün yer alıyor.

Sadece Koçtaş mağazalarında satışa sunulan Mac Allister markalı ürünler de fonksiyonelliği ile göz dolduruyor. Koçtaş’ta Mac Allister markalı çim biçme makineleri, tırpan, testere gibi bahçe bakımı için ihtiyaç duyulan elektrikli ürünler yüksek performans, kullanım kolaylığı ve uygun fiyatlarla tüketiciyi bekliyor.

Doğa dostu solar aydınlatmalar Koçtaş’ta
Koçtaş’ın bahçe ürünlerinde bir diğer öne çıkan kategorisi ise aydınlatma bölümü. Koçtaş’ta satılan doğa dostu solar aydınlatmalar, sürekli ve kesintisiz aydınlatma sağlarken, sınırsız kullanım ömrü ve sıfır bakım maliyeti ile cebinizi de yormuyor.

Dilediğiniz ürünü seçin, arayın/ tıklayın evinize gelsin
Türkiye’de 20 ilde 38 mağazası ile faaliyet gösteren Koçtaş, internet mağazası aracılığıyla Türkiye’nin her şehrine ürün gönderimi yapıyor. Koçtaş, internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerde Mayıs ayı sonuna kadar ücretsiz kargo imkanı sağlıyor.

Ayrıca Koçtaş, mağazalarından 900 TL ve üzeri bahçe mobilyaları ürün alışverişlerinizde mağazaların bulunduğu il ve ilçe sınırları içinde 30 km’ye kadar ücretsiz nakliye fırsatı sunuyor. Koçtaş’ın Bahçe Extra Kataloğu QR kod sistemiyle akıllı telefonlar ve tabletlere de indirilerek incelenebiliyor.

Seç, beğen, taksitle öde
Koçtaş’ın geniş ürün gamından faydalanmak isteyen tüketiciler, telefon ve web sitesi üzerinden satın alım yapabiliyor. “Siz seçin, biz getirelim” sloganı ile çalışan alternatif satış kanalları sayesinde seçilen ürünler, Koçtaş garantisiyle evinize kadar teslim edilebiliyor.

Koçtaş’tan yapılacak alışverişlerde tüm ürünlerde peşin fiyatına taksit imkanları sunuluyor. Koçtaş, Yapı Kredi World Card’a 12; Card Finans, Axess, Bonus, Paraf ve Maximum kartlara ise 8 taksit imkanı sunuyor. Türkiye’nin herhangi bir yerinden telefonla sipariş vermek isteyenler ise 0850 210 50 50 numaralı telefondan ürün tedarik edebiliyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri