Koçtaş dekorasyon kataloğu çıktı

18 Eylül 2013 Çarşamba

Koçtaş, ‘2013 Dekorasyon Ekstra Kataloğu’nu çıkardı. ‘2013 Dekorasyon Ekstra Kataloğu’nda, yatak odasından çalışma masalarına, perdeden aydınlatmaya, yer döşemelerinden dekorasyon ürünlerine ve depolama çözümlerine kadar pek çok kategoride ürün hakkında fiyat ve detaylı bilgi yer alıyor

koctas-dekorasyon-katalogu-cikti

Koçtaş mağazalarından ulaşılabilen katalog, ev veya işyerini güzelleştirmek isteyen müşterilerine mobilyadan aksesuara birçok ürün sunuyor. Ürünlerin belirli bir konsept dahilinde detaylı bilgi ile birlikte sunulduğu ‘2013 Dekorasyon Kataloğu’ yüzlerce ürününü tüketicilerine sunuyor.

‘Koçtaş’ın 2013 Dekorasyon Kataloğu’ modern, klasik, naturel ve renkli olmak üzere 4 farklı stile göre ürün alternatifleri sunuyor. Katalogda belirlenen konseptlere göre birbirine uyumlu renk ve malzemelerden oluşan örnek sergilemeler yer alıyor. Katalogda belirlenen bu dört konseptte yatak odası, genç odası ve hatta bebek odası takımı dahi bulunuyor. Konsepte uyan tüm ürünler bir bütün halinde sergilendiği için beğendiğiniz yatak odası takımına uyacak en iyi perde veya halıyı ya da duvar rengini seçerken de zorluk çekilmeyecek.

Koçtaş’ta bu sezon kitaplıktan aydınlatmaya, renkli kutulardan çerçevelere, halıdan duvar kağıtlarına, yastıklardan saatlere ve perdelere kadar birçok ürünle istenilen sitilde, istediğiniz alan dekore edilebiliyor.

Son trendler Koçtaş’ta
Duvar kağıtları yeniden evlerde tercih edilen dekorasyon malzemesi haline geldi. Koçtaş duvar kâğıtlarında geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Koçtaş son trendlerden örnekler sunuyor.

Arayın, tıklayın gelsin
Koçtaş’a Türkiye’de 20 ilde 39 mağazası ile hizmet veren mağazalarından ulaşılabileceği gibi, 0 850 210 50 50 No’lu telefondan veya internet sitesinden de satın alım yapılabiliyor. Ayrıca Koçtaş’ın mobil aplikasyonunu ile kataloğu telefona indirerek alışverişi tamamlanabiliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri