Koçtaş’ın 2013 Banyo& Mutfak kataloğu çıktı

14 Mart 2013 Perşembe

Koçtaş, “Daha güzel evler, daha güzel hayatlar” sloganıyla yepyeni banyolar ve mutfaklar yaratmak isteyenlere ilham verecek ‘2013 Banyo& Mutfak Kataloğu’nu çıkardı

koctasin-2013-banyo-mutfak-katalogu-cikti

Ev geliştirme perakendeciliğinin önemli kuruluşları arasında yer alan Koçtaş, banyo ve mutfak ürün kategorisindeki yeni ürünlerini ve bu alandaki yeni trendleri, ‘2013 Banyo& Mutfak Kataloğu’ ile tüketicinin beğenisine sundu. Katalogda Koçtaş’ta satışa sunulan yeni ürünlerinin yanı sıra sadece Koçtaş’a özel olarak üretilen ürünler de yer alıyor.

Banyoda yenilikçi trendler ve ilham veren dekorasyon önerileri Koçtaş’ta
Koçtaş’ın kataloğunda banyo dolaplarından aksesuar setlerine, el havlularından paspaslara, banyo perdelerinden metal aksesuarlara, duş teknesi ve kompak kabinlerden vitrifiye setlerine kadar binlerce ürün çeşidi tüketiciye sunuluyor. Diğer yandan klasik, otantik, modern ve renkli olmak üzere dört farklı stile göre dizayn edilmiş ürün grupları ile kendi tarzınızda banyonuzu dekore edebiliyorsunuz. Ayrıca katalogda tüketiciye fikri vermek amacıyla dekorasyon önerileri, ürün ipuçları ve fiyat bilgileri de paylaşılıyor. 

Kişiye özel fonksiyonel bir mutfak yaratmak çok kolay
Koçtaş, katalogunda mutfak alanında da tüketiciyle geniş ürün alternatifi sunuluyor.
Birbirinden farklı renk seçenekleri bulunan ve sadece Koçtaş mağazalarında satılan Cooke&Lewis proje ve modüler mutfaklar, hayallerinizdeki mutfakları yaratmanızı sağlıyor. Modüler mutfaklarla, ihtiyaca göre dolapları, rafları ve çekmeceleri dilediğiniz şekilde planlama imkanınız da buluyor.

Koçtaş Banyo& Mutfak Kataloğu akıllı telefonlara indirilebiliyor
Koçtaş’ın 2013 Banyo&Mutfak Kataloğu QR kod sistemiyle akıllı telefonlar ve tabletlere de indirilerek incelenebiliyor. Katalog çekimlerine ise Pinterest sitesinden ulaşılabiliyor. Dileyenler kataloğu Turkcell’in ‘Dergilik’ aplikasyonu üzerinden de inceleyebiliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri