Koçtaş’la daha mutlu babalar, daha güzel hayatlar

13 Haziran 2014 Cuma

Koçtaş, en değerli varlığınız babanız için bu Babalar Günü’nde de farklı hediye alternatiflerini beğeninize sunuyor

koctasla-daha-mutlu-babalar-daha-guzel-hayatlar

Koçtaş, Babalar Günü’nde en değerli varlığınız babanızı mutlu etmeniz için farklı hediye alternatifleri öneriyor.  Babalar Günü için Koçtaş’a gelin mutlaka onu mutlu edecek bir hediye bulacaksınız. Babanızı en mutlu eden hediye tabii ki sizsiniz. Bu yüzden Babalar Günü’nde ona birlikte çektirdiğiniz bir fotoğrafınızı armağan edebilirsiniz. Koçtaş’ta birbirinden renkli ve şık çerçeveler fotoğraflarınızı ölümsüzleştirmek için sizi bekliyor. Fotoğraflardan hikayeler yaratmanız için tek kareden dokuz kareye kadar çerçeve seçenekleri 9,99 TL’den başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor.

Babanıza salıncak keyfi yaşatın
Sıcak yaz günlerinde, Koçtaş’ın birbirinden farklı salıncak modelleri babanızın yorgunluğunu ve sıkıntılarını alıp götürecek. Yatak haline gelebilen Blooma Lezard modeli salıncak, sizi fotoğrafın dışına atacak olsa da, babanız için eşsiz bir dinlenme yeri olacak. Ailecek sohbet etmek isteyenler için ise üç kişilik salıncak modelleri ideal. Babam sadece bana kalsın diyorsanız, ayrı ayrı sallanma şansı tanıyan iki kişilik Blooma Metal salıncak sizin için en doğru seçim olacak. FSC ve TFT sertifikalı, çevreye duyarlı, Blooma Aland model salıncaklarda ise, babanız gelecek nesillere daha yeşil ve yaşanabilir bir dünya bırakmış olmanın rahatlığını yaşayacak. Bahçe ve balkonlarınızda kullanabileceğiniz salıncaklara 229,90 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Babalar Günü’ne özel
Koçtaş hediye arayışınıza son veriyor ve babalar için en çok tercih edilen hediye alternatiflerini Babalar Günü’ne özel fiyatlarla sizin için hazırlıyor. Koçtaş’ta babanızın yanında kolayca taşıyabileceği, haftasonu gezilerinin ve pikniklerin vazgeçilmesi olacak kamp sandalyesi 24,99 TL yerine 14,99 TL’den satışa sunuluyor. Küçük tamir işlerinden hoşlanan babalar için Asrın marka takım çantası 18,99 TL yerine 14,99 TL’den; mangal benden sorulur diyen babalar için ise, Blooma Halleck kömürlü mangal 249,90 TL yerine 199,90 TL’den satışa sunuluyor.

Bu fırsaylar, sadece 13-15 Haziran günlerinde, tüm Koçtaş mağazalarında, Paro Kart’a özel geçerli olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri