Koçtaş’ta kamp sezonu açıldı

18 Temmuz 2013 Perşembe

Dışarıda keyifli zamanlar geçirmeniz için gereken her şey uygun fiyatlarla Koçtaş mağazalarında sizi bekliyor

koctasta-kamp-sezonu-acildi

Balık tutarken veya kamp yeri gibi tüm açık hava ortamlarında kullanabileceğiniz tabure ve sandalyeler 19,90 TL’den başlayan fiyatlarla Koçtaş mağazalarında satışa sunuluyor. Çadırınızda rahat bir uyku için gereken mat 9 TL ve yataklar ise 29,90 TL’den başlayan fiyatlarla beğeninize sunuluyor. Doğada bile evinizdeki konforu size aratmayacak muhtelif boyut ve ölçüde çadırlar 119 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Koçtaş’ta ayrıca sıcak ve soğuk havalarda içecekleriniz veya yiyeceklerinizi korumak için soğutucu ve koruyucu ürünler, çadırınızda rahat bir uyku için birçok çeşitte uyku tulumları, kamp yerinde kullanabileceğiniz ocak ve aydınlatma ekipmanları, doğada acil yardım gereksinimlerinizi karşılayacak ilk yardım setlerini bu grup altında bulabilirsiniz.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri