Koçtaş’tan yapı ve inşaat sektörüne özel buluşma

04 Ekim 2012 Perşembe

Dünyaca ünlü iş makineleri ve el aletleri üreticisi JCB, Türkiye’de geçtiğimiz Haziran ayından itibaren sadece Koçtaş mağazalarında satılan birinci sınıf el aletleri ve nalburiye ürün yelpazesini tanıtmak amacıyla düzenlenen bir etkinlikte yapı ve inşaat sektörünün uzmanlarıyla bir araya geldi

koctastan-yapi-ve-insaat-sektorune-ozel-bulusma

Dünyada 300’e yakın ürünü 150’den fazla ülkede tüketiciyle buluşan, Türkiye’de ise el aletleri segmentinde sadece Koçtaş ile işbirliği yapan ünlü iş makineleri ve el aletleri üreticisi JCB, geçtiğimiz Haziran ayından itibaren sadece Koçtaş mağazalarında satılan el aletleri ürünlerini Rahmi Koç Müzesi’nde düzenlenen bir etkinlikte yapı ve inşaat sektörünün uzmanlarıyla buluşturdu.

2012 Haziran ayından itibaren dünyanın el aletleri alanında lider kuruluşu JCB ile iş birliği içerisinde olan Koçtaş, dev dünya markalarını kendi çatısı altında topluyor. Markaların Koçtaş’ı tercih etmesi tüketiciye büyük kolaylık sağlıyor.

“Koçtaş sayesinde satışlarımızda büyük başarı elde ettik”
JCB, Türkiye’deki tanıtım ayağı çerçevesinde yaptığı değerlendirmesinde Koçtaş ile iyi bir başlangıç yaptıklarını, işbirliklerinin istikrarlı bir şekilde devam edeceğine inançlarının tam olduğunu aktardı. Koçtaş’ın kendileri için çok iyi bir satış kanalı olduğunu dile getiren JCB “Koçtaş JCB markalı el aletleri için bizim Türkiye’deki tek yetkili satıcımız olmaya devam edecek, JCB ürünlerini ticari amaçlı olarak satmak isteyen tüm işletmeler de bundan sonraki dönemde Koçtaş ile bağlantıya geçecekler” dedi. JCB, potansiyel satış ağı ve tüketicileri ile tanışmaktan ve ürünlerini tanıtmaktan da mutluluk duyduklarını ifade ederek, başarılı işbirliğinden dolayı Koçtaş yetkililerine teşekkür etti.

JCB el aletleri satış ağını Koçtaş oluşturacak
JCB el aletleri, Türkiye’de Haziran 2012’den itibaren sadece Koçtaş mağazalarında satışa sunuluyor. JCB, uzun vadede yapı ve inşaat sektörü temsilci ve çalışanlarına Koçtaş aracılığıyla ürünlerini tanıtarak konuyla ilgili işletmelere bayilik vermeyi hedefliyor. JCB ürünleri satmak üzere almak isteyenlerin tek ve yetkili adresi Koçtaş olacak. Koçtaş, JCB ile anlaşması çerçevesinde JCB el aletlerimni kendi mağazaları dışında tüketicilerle buluşturmak için uygun kriterlere sahip lokal bir satış ağı da oluşturabilecek. 

JCB’nin 2011 cirosu 2.75 milyar euro
1945 yılında Joseph Cyril Bamford (JCB ) tarafından kurulan JCB, bugün inşaat ve tarım ekipman ürünleri ile dünyanın en iyi üç üreticisi arasında yer alıyor. İnşaat malzemeleri ile en büyük özel sermayeli üretici konumunda bulunan JCB’nin cirosu 2011 yılında 2.75 milyar euro’ya ulaştı. Dört kıtada 22 tesisi işleten ve 2 bin bayisi ile pazar lideri konumunda bulunan JCB; dünya çapında 11 binden fazla kişiye istihdam sağlıyor. JCB’nin 300’e yakın ürünü 150’ye yakın ülkede satışa sunuluyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri