Kokunun efsanesi Karaköy’de şube açtı

05 Kasım 2015 Perşembe

Eyüp Sabri Tuncer, Ankara’dan sonra ikinci mağazasını İstanbul’da açtı

kokunun-efsanesi-karakoyde-sube-acti

92 yıllık tecrübesiyle Türkiye‘de kokunun duayeni olarak kabul edilen Eyüp Sabri Tuncer tarafından üretilen EST 1923 ürünleri de artık Karaköy mağazasında tüketicilere keyifli bir alışveriş imkânı sunacak.

 

Eyüp Sabri Tuncer’in 670’i aşkın ürünü ayrıca, Ankara Ulus'ta bulunan 120 m2’lik satış mağazasının ve online satış mağazasının yanı sıra İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, Antalya Gazipaşa, Bodrum ve Dalaman gibi Türkiye’nin dışa açılan kapıları olan hava limanlarının Duty Free alanlarında ve seyahatini deniz üzerinden yürütenler için Galataport ve BTA’larda da dünya markaları ile bir arada tüketicilerine ulaşıyor. Eyüp Sabri Tuncer 90’lı yıllardan itibaren Türkiye sınırlarının ötesine de ulaşıyor. EST1923 serisi ürünler Kosova, Umman ve Suudi Arabistan Duty Free mağazalarında uluslararası tüketiciyle buluşuyor. EST 1923 markasının çıkış noktası olan uluslararası pazarlara açılarak bir dünya markası olma vizyonu çerçevesinde Eyüp Sabri Tuncer, gelecek 10 yılda Amerika’ya ve Avrupa ülkelerine yaptığı ihracatı da arttırmayı hedefliyor.


Eyüp Sabri Tuncer Yönetim Kurulu Başkan Vekili H. Engin Tuncer, İstanbul’daki ilk mağazalarını neden Karaköy’e açtıkları konusunda şöyle konuştu: “Bu bölgeyi seçmemizdeki en önemli nedenlerin başında, bölgenin tarihi dokusunun yanı sıra ulaşım ağı ile dünyaya açılan bir kapı niteliğinde olması ve turistik cazibesi geliyor. İstanbul’un en eski ticaret merkezlerinden biri Karaköy, turistik ve gezilip görülmesi gereken bir yer olmasının yanı sıra, kültürel dokusu ve hikâyeleriyle de benzersiz. Bu bölge hem güzelliği, hem de bankaları, iş hanları ve ticari önemiyle yaşamın bir parçası olmaya hala devam ediyor. Biz de 92 yıllık geçmişe sahip bir kuruluş olarak bu bölgedeki tarihi bir binayı dokusuna uygun şekilde restore edip bir Eyüp Sabri Tuncer mağazasına dönüştürdük. Tüm ürün gamının yer alacağı bir nokta olarak planladığımız bu mağaza ile gerek halkımızı gerekse de turistleri Türkiye’nin en köklü ve geleneksel kozmetik markasıyla buluşturuyoruz.”Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri