Komili hasat günlerinin ana sponsoru oldu

08 Kasım 2013 Cuma

Ayvalıkta düzenlenen 9’uncu Zeytin Hasat Günleri ana sponsoru Komili oldu

komili-hasat-gunlerinin-ana-sponsoru-oldu

135 yıllık geçmişiyle Türkiye’nin en eski zeytinyağı markası olan Komili, Ayvalık Ticaret Odası öncülüğünde geçtiğimiz günlerde düzenlenen 9’uncu Ayvalık Zeytin Hasat Günleri’ne ana sponsor olarak destek verdi ve hasat coşkusunu Ayvalıklılarla birlikte yaşadı.

9’uncu Ayvalık Zeytin Hasat Günleri’ne Anadolu Grubu Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Tuncay Özilhan da katılım gösterdi. Zeytinyağı sektörüne emek verenlerle Ayvalık halkının bir araya geldiği 9’uncu  Ayvalık Zeytin Hasat Günleri’nin bu yılki sloganı ‘Zeytinyağı,Türkiye’nin Milli Yağı’ oldu.


Komili, 9’uncu Ayvalık Zeytin Hasat Günleri’nde gerçekleşen, Ana Gıda Genel Müdürü Ümit Ersoy’un da konuşmacı olduğu  “Zeytinyağı, Türkiye’nin Milli Yağı” panelinde, zeytinyağına emek veren ve Türkiye’de zeytinyağı kültürünün gelişimine katkı sunan kişi ve kurumlara teşekkür etmek amacıyla 2009 yılından bu yana verdiği “Zeytinyağının Gururları Ödülü”nü takdim etti. “Zeytinyağının Gururları Ödülü”nün bu seneki sahibi, zeytinyağı üreticisi ve yağhane sahibi Abdullah Ertem oldu.

Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan, Ana Gıda Genel Müdürü Ümit Ersoy’la birlikte dallardan zeytin toplayarak 2013-2014 sezonunun ilk hasadını gerçekleştirdi. Hasadın ardından Özilhan, zeytin sıkımı gerçekleştirerek kendi zeytinyağını kendisi üretti.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri