Komşufırın, Dünya Komşular Günü’nü etkinliklerle kutladı

18 Kasım 2015 Çarşamba

Yeni nesil fırıncılığın simgesi Komşufırın, 17 Kasım Dünya Komşular Günü’ne sahip çıkarak komşuluk ilişkilerinin önemini hatırlattı. Komşufırın’ın etkinlikleri ve ikramlarıyla Komşular Günü’nde renkli görüntüler yaşandı

komsufirin-dunya-komsular-gununu-etkinliklerle-kutladi

Komşufırın, 17 Kasım Dünya Komşular Günü’nü özel bir kutlama programıyla küçük bir festivale dönüştürdü. İstanbul’da Anadolu ve Avrupa Yakası’nda tüm Komşufırın’larda, Komşular Günü için özel üretilen kurabiyeler, Komşufırın’a gelen misafirlere ve fırınlara komşu olan sokaklarda semt sakinlerine ikram edildi.


Komşular Günü hatıra fotoğrafları çekildi
Komşufırın’ın hazırladığı Komşular Günü etkinliklerinin merkezi Kadıköy’de ise müzisyenler eşliğinde yapılan etkinliklerle Kadıköylüler keyifli bir gün yaşadı. Etkinliğe renk katmak için bir araya gelen özel bir orkestra Kadıköy Çarşı’da eğlenceli müzikler eşliğinde sokakları dolaştı. Bu keyifli gün için “Komşular Günü Hatırası” isimli bir fotoğraf etkinliği de yapıldı.


Komşufırın’ın etkinlikleri ve ikramlarıyla başta Kadıköy’de olmak üzere tüm İstanbul’da eski komşuluk günleri hatırlanırken sosyal medyada, sevilen televizyon ve radyo programcısı Ceyhun Yılmaz tarafındanhazırlanan“Ceyhun Yılmaz ile Komşu Sohbetleri” videoları da yayınlandı.


Kültürümüzde büyük önem taşıyan komşuluk ilişkilerini güçlendirip, sosyal dayanışmanın ve paylaşımın önemini hatırlatarak başta ülkemiz olmak üzere “komşuluk” ile ilgili ulusal ve uluslararası çalışmalara imza atmayı amaçlayan Komşu Platformu’nu da destekleyen Komşufırın, özlenen komşuluk sıcaklığını yaşatacak etkinliklerine devam edecek.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri