Komşufırın Suadiye'de

05 Nisan 2010 Pazartesi

İstanbul'un pek çok semtinde şube açan Komşu Fırın, son olarak Suadiye'de KomşuKomşuya Yaşam Merkezini hizmete soktu

komsufirin-suadiyede

Geleceğin geleneğini oluşturma hedefiyle hareket ederek, un ve unlu mamüller sektörüne yenilikçi bir bakış açısı kazandıran Komşufırın bir yeniliğe daha imza attı. İstanbul'un birçok semtinde lezzetli ürünler sunan Komşufırın, komşuluk kavramını yeniden canlandırmak üzere tasarladığı "KomşuKomşuya Yaşam Merkezi"ni düzenlediği etkinliklerle hizmete açtı.

Komşuluk ilişkilerinin doyasıya yaşanabileceği mekanın açılışında, hem yetişkinler hem de çocuklara yönelik pek çok etkinlik gerçekleştirildi. Çok renkli görüntülere sahne olan açılışta, Komşufırın bandosunun konseri, pandomim, jonglör ve kukla tiyatrosu gösterileri İstanbulluların beğenisini kazandı. Komşufırının Suadiye de açtığı yeni adresinde, girişte birbirinden lezzetli ve farklı ürünlerin satışa sunulduğu Komşufırın mağazası, üst katlarda ise komşuluk ilişkilerinin samimi, sıcak bir ortamda yaşanacağı KomşuKomşuya katı ile çocuklara özel Bırakın Oynasınlar adlı çocuk katı yer alıyor.

Suadiye Bağdat Caddesi'nde yer alan 3 katlı 280 metrekare kapalı alana sahip Komşu Fırın Mağazası'nda dört mevsim yaşanabilir bir de bahçe bulunuyor. Komşufırının içinde yer alan KomşuKomşuya Yaşam Merkezi'nde, salıdan pazara 12:0019:00 saatleri arasında, takı tasarımı ve resim atölyesi kursları, Nevzat Usta ile ekmek yapımı ve hamur işleri kursu, Elif Edes Tapan ile pratik tarifler kursu, çocukların anne ve babalarıyla katılabilecekleri hamur işleri kursları, Filiz Özkol ile astroloji buluşmaları, kukla tiyatrosu, masal canlandırma birliktelikleri, oyun saati, çizgi film gösterimleri gibi etkinlikler organize edilecek.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri