Konya Kent Plaza’dan anlamlı etkinlik

18 Mart 2013 Pazartesi

Konya’nın yeni çekim merkezi Konya Kentplaza AVM, dün (17 Mart) “Çanakkale Şehitleri’ni Anma Etkinliği” düzenledi

konya-kent-plazadan-anlamli-etkinlik

Sadece Türkiye Cumhuriyeti değil, tüm dünya tarihi açısından en önemli savaşlardan biri olan Çanakkale Savaşı’nda yaşananlar, Kentplaza’da canlı heykellerin sergilediği performansla yeniden hayat buldu.

Avm Mfi Partners tarafından yönetimi gerçekleştirilen Konya Kentplaza AVM, düzenlediği “Çanakkale Şehitleri’ni Anma Etkinliği” ile yakın tarihimize ışık tutarak, çocuklar ve gençlerin daha detaylı bilgi sahibi olmalarına da katkıda bulundu.

Saat 14.00’te başlayan etkinliklerde 7 kişilik canlı heykel ekibi, Çanakkale Savaşı’nın simgesi olan Seyit Onbaşı’nın yanı sıra; Zeybek, Türk Askeri ve 2 Anadolu Kadını isimli performansları sergileyerek, Çanakkale'deki şanlı tarihimizde yaşananları Konya Kentplaza’da canlandırdılar. Yoğun ilgi gören etkinlik Konyalılar tarafından gururla izledi. Açıldığı günden itibaren gerçekleştirdiği etkinliklerle, Konya’nın sosyal yaşamına yepyeni bir boyut kazandıran Konya Kentplaza AVM, eğitici ve öğretici etkinliklerini sürdürmeye devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri