Konyalılar, M1 Merkez Konya’da spora doyacak

15 Mayıs 2013 Çarşamba

17, 18 ve 19 Mayıs günlerinde devam edecek ve bu yıl 4’üncü kez düzenlenecek M1 Merkez Konya Spor Oyunları 17 Mayıs Cuma saat 19.00’daki törenle başlayacak, aynı akşam 20.30 – 22.00 saatleri arasındaki müsabakalarla devam edecek. Müsabakalar 18 ve 19 Mayıs günleri’nde ise saat 10.00’da başlayıp gün boyu devam edecek

konyalilar-m1-merkez-konyada-spora-doyacak

20 branşta yapılacak M1 Merkez Konya Spor Oyunları’na katılmak isteyen sporseverlerin 15 Mayıs’a kadar başvurmaları gerekiyor. Sporseverlerin M1 Merkez Konya Spor Oyunları’na 20 branşta yaş gruplarına göre Junior, Minik, Küçük, Yıldız, Genç, Master kategorilerinde katılmaları, çocuklarının katılmalarını sağlaması mümkün.

M1 Merkez Konya Spor Oyunları’nda müsabakalar Streetball, Beach – Handball, Mini Basketbol, Mini Voleybol olarak 5 ana branşta yapılacak. Ayrıca Masa Tenisi, Bisiklet, Mini Atletizm, Satranç, Badminton, Halk Oyunları, Jimnastik, Motor Sporları, Bilek Güreşi, Taekwondo – Kickbox, İzcilik, Oryantring, Futbol Tenisi, Bocce, Korfbol gibi çok çeşitli ve renkli yardımcı branşlarla da devam edecek.

M1 Merkez Konya AVM Müdürü Nuri Şener, “19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nı üç gün sürecek Kış Olimpiyatları’yla coşku içinde kutlayacağız. Daima ‘Hayatın Merkezi’ olarak Konyalılarla en anlamlı etkinliklerde buluşuyoruz. Spor Oyunları’na 7’den 70’e herkesi bekliyoruz” diyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri