Koroplast TURMEPA’ya destek veriyor

02 Temmuz 2013 Salı

Koroplast, Deniz Temiz Derneği / TURMEPA’ya gerçekleştirdiği 50 bin adet jumbo boy çöp torbası bağışı ile denizlerin temizlenmesi için desteğini sürdürüyor

koroplast-turmepaya-destek-veriyor

Kamuoyunu deniz kirliliği konusunda bilgilendirmeyi hedefleyen TURMEPA, yerel yönetimlere örnek olan katı ve sıvı atık tekneleriyle kıyı temizliği çalışmalarında, geri dönüşümlü Koroplast Çöp Torbası kullanıyor. Koroplast ve TURMEPA iş birliği kapsamında 2012 yılında, 5 ayrı katı atık alım tekneleriyle, 7 ay boyunca 57 ayrı koyda toplam 39 bin 328 Adet Jumbo Boy Çöp Torbası’nı doldurabilecek kadar katı atık toplandı.

Deniz kirliliğinin doğal hayata olan etkileri konusunda toplumsal farkındalık yaratmak amacıyla düzenlenen Sualtı Atık Sergisi ve Eğitim Atölyesi’nde de Koroplast ürünleri kullanılıyor.

Koroplast ile TURMEPA elele, deniz temizliği güvende
Dernek ve vakıflara sponsor olmanın yanı sıra son 5 senedir sürdürülen “çöpler çöp torbasına” kampanyasıyla faaliyet gösterdiklerini belirten Koroplast Satış ve Pazarlama Direktörü Bekir Türkoğlu “Koroplast olarak, çevre bilincine önem veriyoruz. Çevrenin korunması, temiz tutulması, geri kazanım gibi önemli konularda hem projeler geliştiriyor hem de bu konudaki farklı çalışmalara destek veriyoruz. Bu kapsamda TURMEPA ile olan iş birliğimiz tam 19 yıldır devam ediyor” dedi.

Koroplast’ın on binlerce çöp torbası bağışı sayesinde denizlerimizin ve su kaynaklarımızın korunması için önemli çalışmalar gerçekleştirdiklerini vurgulayan TURMEPA Genel Müdürü M. Akşit Özkural, özellikle de yerel yönetimlerle örnek çalışmalar sürdürdüklerini ve bu anlamda Koroplast’a denizlerimiz adına verdikleri destekten dolayı teşekkür ettiklerini sözlerine ekledi.  Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri