Korupark’ta alışverişe zaman çok

25 Temmuz 2014 Cuma

Korupark ziyaretçilerinin bayram alışverişlerini, 196 ulusal ve uluslararası seçkin marka arasından, binlerce ürüne tek tek bakmak ve fırsatları yakalamak için artık uzun uzun zamanı var. Korupark, bayram gününe kadar her gün saat 23.30’a kadar müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor

koruparkta-alisverise-zaman-cok

Yaklaşan bayram öncesi, binlerce markanın ürünlerinin bir arada bulunduğu Korupark’ta seçkin markalar, özel indirimler, kampanyalar ve taksitler ile müşterilere geniş seçenekler sunuluyor. Tekstil’den beyaz eşyaya, elektronikten aksesuara, ev tekstilinden ayakkabıya ve kozmetikten kuyumcuya kadar yüzlerce marka birbirinden cazip kampanyaları ile Korupark Alışveriş Merkezi’nde alışveriş tutkunlarını bekliyor. Üstelik Korupark, bayram gününe kadar saat 23.30’a kadar hizmet verecek.

Yeni sezon ile birlikte devam eden indirimler, bayram alışverişlerini de hızlandırdı. 196 seçkin markada devam eden avantajlı satışlar ile Korupark’ta alışveriş yoğunluğu artış gösteriyor. Devam eden indirimler ve kampanyaların etkisi ile bayram alışverişlerini de yapan ziyaretçiler mağazaların kasalarında kuyruklar oluşturmaya başladı.

Miniklere bayramlıklar Korupark’ta
Bünyesinde seçkin çocuk giyim markaları bulunan Korupark Alışveriş Merkezi,  Boyner, LC Waikiki, Marks&Spencer, C&A, Panço, B&G Store, Baby Shoes, Benetton 012, Chicco, S&D gibi onlarca markanın yüzlerce ürünü çocuklara en güzel bayram hediyelerini veriyor. Cıvıl cıvıl renkler, rahat kıyafetler, geniş ürün yelpazesi, kalitesi ve uygun fiyatları ile seçkin markalar Korupark’ta satışa sunuluyor.

Bayramda da eğlence Korupark’ta yaşanır
Ramazan ayı boyunca düzenlediği çok özel etkinlikleri ile ziyaretçilerine keyifli bir ramazan yaşama imkanı sunan Korupark, bayramda da eğlencenin tek adresi olacak. Bursa’nın en büyük sinema kompleksi Cinetech’te sinema keyfi, Smart Play’de bitmeyen oyunlar, Starpark lunapark, 650 metrekarelik buz pisti ve Fun Time 5D sineması ile Korupark ziyaretçilerini bekliyor olacak. Bayramın birinci günü kapılarını 13.00’te açacak olan Korupark Alışveriş Merkezi ziyaretçilerini bekliyor olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri