Koska’dan yepyeni bir lezzet

16 Ekim 2017 Pazartesi

110 yıllık geçmişiyle Türkiye’nin en köklü markaları arasında yer alan Koska’nın yepyeni ürünü “fındık püreli tahin-pekmez karışımı” raflarda yerini aldı

koskadan-yepyeni-bir-lezzet

Koska’nın yeni ürünü “fındık püreli tahin–pekmez karışımı” bilinen geleneksel lezzete yeni bir yorum katıyor. Farklı bir “tahin pekmez karışımı” deneyimi yaşamak isteyenler için yüzde 100 susamdan üretilen tahin ve yüzde 100 meyveden üretilen pekmezi en kaliteli fındıklarla buluşturduk. Yüksel lif, bitkisel protein, zengin vitamin ve minarelerle sağlığımızı desteklerken enfes kokusu ve tadıyla yeni bir bağımlılık yaratacak. 

 

Hiçbir katkı, koruyucu ve ilave yağ içermeyen fındık püreli tahin pekmez karışımı içerdiği yüksek miktarda bitkisel protein nedeniyle kas gelişimini ve sağlığını desteklerken, zengin demir içeriği ve beynin tek enerji kaynağı olan doğal şekeri sayesinde zekâ gelişimine ve işlevselliğine yardımcı olur. İçerdiği mineraller ve vitaminler sayesinde doğal güç ve besin kaynağı olan fındık püreli tahin pekmez karışımı 7’den 70’e herkesin sofralarda ilk tercihi olacak. 

 

Geleneksel adı ve yeni nesil tadıyla fındık püreli tahin pekmez karışımı ile okulların açıldığı, havaların soğumaya başladığı şu günlerde bağışıklık sistemini desteklerken sağlıklı atıştırmalıklarda ilk tercihiniz olacak.


Fotogaleri Bulunamadı!

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri