Koton yoluna 3 yeni atamayla devam ediyor

13 Mayıs 2016 Cuma

Türkiye'nin moda ve perakende sektörünün öncü markası Koton, değişim ve dönüşüm vizyonunu, bünyesinde yaptığı yeni organizasyon modeli ve yeni kattığı güçlü isimlerle destekliyor.

koton-yoluna-3-yeni-atamayla-devam-ediyor

2023 yılında 5 kıtada, en zengin ve en beğenilen koleksiyonlara sahip hızlı moda markası olmayı hedefleyen Koton, yaptığı güçlü transferlerle yönetici kadrosunu daha da güçlü bir yapıya dönüştürüyor. Bu kapsamda Koton Satış Genel Müdür Yardımcılığı görevine Ali İleri getirildi.  Aynı zamanda Mayıs 2015’dan bu yana İK ve Organizasyon Direktörü olarak görev yapan ve Koton organizasyonunun yeniden yapılanma süreçlerinde etkin rol oynayan Ayça Haznedaroğlu, İK Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi. Koton Operasyon Genel Müdür Yardımcısı görevine ise Koton bünyesinde Haziran 2015’ten bu yana Grup Direktörü olarak görev yapan Gürol Çıragöz atandı.


Ali İleri – Koton Satış Genel Müdür Yardımcısı (CSO)
Ege Üniversitesi Tekstil Mühendisliği eğitiminin ardından İstanbul Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Lacoste – Eren Holding Genel Müdür Yardımcılığı yaptıktan sonra, Merchandising Direktörü olarak Nike’a katılmış ve 2012’den bu yana Nike Türkiye Satış Direktörü olarak çalışmıştır.


Ayça Haznedaroğlu – Koton İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı (CHRO)
18 yıllık İK tecrübesinin son 14 yılında PepsiCo’da farklı İK yönetim pozisyonları üstlenmiş, son olarak PepsiCo Avrupa HR Transformasyon Direktörü olarak görev yapmıştır. İK ve Organizasyon Direktörü olarak Mayıs 2015’te Koton’a katıldıktan sonra Koton organizasyonunun yeniden yapılanma süreçlerinde etkin rol almış ve İK Genel Müdür Yardımcılığına getirilmiştir.

 


Gürol Çıragöz – Koton Operasyon Genel Müdür Yardımcısı (COO)
Bilgi Teknolojileri alanında danışman olarak başladığı kariyerine Fiba Perakende Grubunda Operasyon Geliştirme Direktörlüğü, Operasyon Genel Müdür Yardımcılığı ve son olarak Marks & Spencer Türkiye Genel Müdürlüğü yaptıktan sonra, Haziran 2015’te Grup Direktörü olarak Koton’a katılmış ve son olarak Operasyon Genel Müdür Yardımcılığına getirilmiştir.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri