Kozlu Panorama Cadde’ye yeni mağazalar

27 Haziran 2014 Cuma

NTS Danışmanlık tarafından kiralaması ve yönetimi yapılan, Nisan ayında kapılarını açan Zonguldak-Kozlu merkezde ilk cadde konsept projesi “Panorama Cadde”de Flo, Crispino, Nike, New Balance, ardından Mavi Jeans açıldı. Kozlu halkının ulusal markalara ilgisi büyük oldu

kozlu-panorama-caddeye-yeni-magazalar

Batı Karadeniz’in yükselen ekonomik ve sosyal yaşam değeri Zonguldak’ta modern bir yaşam merkezini oluşturmak adına projelendirilen Panorama Cadde, başta Zonguldak ve Kozlu ilçelerinin en ulaşabilir noktasında yeni ve işlevsel bir yaşam merkezi haline geldi.

Panorama Cadde üstlendiği bu yeni vizyonun sorumluluğuna bağlı kalan projesiyle Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markalarıyla misyonunu daha ileri taşımayı hedefliyor. Panorama Cadde, marka değerini yükseltmek ve kalıcı değer yaratmak isteyen tüm firmalara kapılarını açıyor.

Panorama Cadde bulunduğu konum itibarıyla ulaşımı son derece kolay ve merkezi bir yerde...  Zonguldak merkez ilçesine 4 kilometre, Karadeniz Ereğli ilçesine 32 kilometre (25 dakika), Devrek ve Çaycuma ilçelerine ise yaklaşık 40 kilometre uzaklıktaki Kozlu ilçesinin merkezinde yer alıyor.

Panorama Cadde 60 bin metrekarelik alanda bin 700 kişilik Aquapark’ı, plajı, yapay göleti, çocuk havuzları oyun alanları ve yiyecek-içecek alanları, buz pateni pisti ve midilli parkıyla bölgenin tek ve en önemli cazibe merkezi oldu.

Panorama Cadde’de 10 bin 500 metrekarelik alana sahip mini Disneyland-Macera Adası’nın yanı sıra oyun havuzlarından oluşan bir eğlence merkezi de yaza merhaba partisi ile halka açıldı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri