Kozzy, “Anne - Baba Destek Programı”na ev sahipliği yapacak

20 Şubat 2014 Perşembe

Sadece alışveriş değil, Anadolu Yakası’nın kültür ve sanat merkezi konumu haline de gelen Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi, sosyal yaşamın odak noktası olmaya devam ediyor. Kozzy şimdi de, Rönesans Holding ve Rönesans Eğitim Vakfı tarafından Türk Eğitim Derneği işbirliğiyle kurulan TED Rönesans Koleji’nin, velilere destek olmak için düzenleyeceği “Anne – Baba Destek Programı”na ev sahipliği yapacak

kozzy-anne-baba-destek-programina-ev-sahipligi-yapacak

Rönesans Eğitim Vakfı’nın (REV) işbirliğiyle yıl boyunca Kozzy’de gerçekleştirilecek “Anne - Baba Destek Programı” kapsamındaki ilk söyleşinin konuğu, Mavi Bulut Yayınları’nın Kurucusu Yazar Fatih Erdoğan olacak. 22 Şubat Cumartesi günü saat 10.00’da, Kozzy AVM’de gerçekleştirilecek toplantıya, Rönesans Holding Yönetim Kurulu, Kurumsal İletişim ve Varlık Yönetimi Grup Başkanı ve TED Rönesans Koleji Kurucu Müdürü İpek Ak katılacak.

Çocuk ve Kitap “Biz okumadık da ne olmadı?” başlıklı söyleşide, çocukların kitap okuma alışkanlığı değerlendirilecek ve Yazar Fatih Erdoğan’la fikir alışverişi yapılacak. Erdoğan, anne ve babalardan gelecek soruları da cevaplayacak.

Araştırmacı, yenilikçi eğitim yöntem ve teknikleriyle, öğrencilerine hayat boyu süren başarının yolunu açmayı hedefleyen TED Rönesans Koleji, anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise düzeylerinde, deneyimli Türk ve yabancı öğretmenleriyle eğitim verecek. 2014-2015 yılı için anaokulundan itibaren 6’ncı sınıf dahil öğrenci alacak kolejde; İngilizce birinci yabancı dil, İspanyolca, Almanca, Fransızca ve Rusça ise ikinci yabancı dil olarak öğretilecek. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri