Kozzy yeni yıla hediye ve sürprizlerle girecek

24 Aralık 2014 Çarşamba

Ziyaretçilerine ev ortamında keyifli alışveriş imkânı sunarken, yıl boyunca düzenlediği birbirinden renkli etkinliklerle de ziyaretçilerinin öncelikli tercihi haline gelen Kozzy AVM, yeni yıl yaklaşırken yine eğlenceli ve heyecan dolu etkinliklere imza atıyor

kozzy-yeni-yila-hediye-ve-surprizlerle-girecek

Rahat ve keyifli alışverişin en sevilen adresi Kozzy AVM, 16 - 31 Aralık günleri arasında, toplamda en yüksek tutarda alışveriş yapan ilk 3 ziyaretçisine birbirinden değerli hediyeler armağan ediyor.

Kampanya tarihlerinde en yüksek tutarda alışveriş yapan misafirine Atasay’dan 2.500 TL’lik hediye çeki armağan edecek olan Kozzy AVM, 2’nci ziyaretçisine Kiğılı’dan 1.000 TL’lik, 3’üncü ziyaretçisine de Migros’tan 500 TL’lik alışveriş çeki hediye edecek. Kampanya süresince, her alışveriş sonrasında fişlerini danışmaya gelerek okutan Kozzy ziyaretçileri, gönüllerince harcayabilecekleri muhteşem hediye çeklerini kazanma şansını yakalayacak.

Yılbaşı coşkusu Kozzy’de
Yılbaşına özel hazırlanan fotoğraf kabininde, eğlence dolu anlarını ölümsüzleştirecek olan Kozzy AVM ziyaretçileri, Noel Baba’nın armağan edeceği birbirinden güzel hediyelerle de tatlı bir mutluluk yaşayacak. Canlı Heykel gösterisi ve Trio Müzik Dinletisi ile yeni yıl heyecanına ortak olan ziyaretçiler, Yılbaşı Korteji’nin muhteşem şovu ile yılbaşı coşkusunu da doyasıya yaşayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri