Kozzy ziyaretçileri Ayşe Tolga’yla kadınca konuştu

11 Mart 2015 Çarşamba

Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde sevilen oyuncu Ayşe Tolga’yı konuk etti. Bu kez aromaterapist ve iyi yaşam uzmanı kimliğiyle sevenleriyle buluşan Ayşe Tolga; spordan beslenmeye, sağlıktan yaşama ‘kadınca’ konulara değinerek keyifli bir söyleşi etkinliği gerçekleştirdi

kozzy-ziyaretcileri-ayse-tolgayla-kadinca-konustu

İstanbul Anadolu yakasında yaşamdan keyif alanların buluşma noktası olan Kozzy AVM, Dünya Kadınlar Günü kapsamında keyifli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Oyuncu, Aromaterapist ve İyi Yaşam Uzmanı Ayşe Tolga, 8 Mart Pazar günü konuk olduğu söyleşi etkinliğinde sağlıklı yaşamın sırlarını izleyenlerle paylaştı, merak edilen tüm soruları yanıtladı. 

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde keyifli bir söyleşiye imza atan Ayşe Tolga, “Ayşe Tolga ile Yaşamına Değer ve Sağlık Kat” söyleşisi kapsamında sağlıklı yaşama dair birçok ipucu ve formül paylaştı. Dengeli beslenme ve bol su tüketiminin önemini vurgulayan Tolga, izleyenleri düzenli olarak hareket etmeye ve spor yapmaya davet etti. Caddebostan sahilinde sürekli olarak koştuğunu belirten Tolga, ziyaretçileri de birlikte koşu yapmaya çağırdı.

“Kaliteli yaşlanın”
Geçmişten günümüze insanlığın başvurduğu bir bilim dalı olarak Aromaterapi’nin tarihinden bahseden Tolga, insanların kişisel bakımlarına önem göstermeleri gerektiğinin altını çizdi. Hem ruh hem de fiziksel sağlık için doğal ürünlerin tercih edilmesi ve uygulanmasının büyük önem taşıdığını belirten Tolga, yaşlanırken bile kaliteli yaşlanmak gerektiğini söyledi.

Aromaterapide kullanılan 3 ana yağlar; gül, lavanta, yasemin yağlarının kullanım alanları ve faydalarından bahseden Tolga, dozaj ayarının önemine dikkat çekti.

Güzel kadın, mutlu kadındır
8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde sevenleriyle buluşan Ayşe Tolga, bu özel günle ilgili olarak; “Kadın olmayı seviyorum. Güzel kadın, mutlu kadındır. Kadınlar çok güçlü, aynı anda birçok sorumluluğu alabiliyor. Barışçıl bir dünya için kadınların birlik, beraberlik ve barışçıl duygularına ihtiyacımız var” dedi. Söyleşiyi izleyenlerin sorularını yanıtlayarak bitiren Ayşe Tolga, sevenleriyle anı fotoğrafı da çektirdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri