Kozzy’de kadınlara özel sohbet

02 Mart 2015 Pazartesi

Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi, Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında 7-8 Mart günlerinde iki sevilen ismi ağırlayacak

kozzyde-kadinlara-ozel-sohbet

Ayşe Tolga ve Gamze Sağıroğlu spordan beslenmeye, sağlıktan yaşama ‘kadınca’ sohbetleri ile Kozzy AVM ziyaretçileriyle buluşacak. İstanbul Anadolu yakasında yaşamdan keyif alanların buluşma noktası olan Kozzy, 7-8 Mart günlerinde kadınlara özel birbirinden keyifli iki etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Bireysel gelişim eğitmeni ve koç Gamze Sağıroğlu ile Aromaterapist, oyuncu Ayşe Tolga ‘kadınca’ sohbetleriyle söyleşi ve imza gününde sevenleriyle buluşacak.

7 Mart günü saat 15.00’da Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi’nde düzenlenecek “Gamze Sağıroğlu İle Yaşam Sohbetleri” söyleşisi ve imza gününde kadınları, ruh, zihin ve beden bütünlüğü, aşk, varoluş ve yaşam gibi konularda keyifli bir söyleşi bekliyor. Sevenleri için son kitabı ‘Şüphe’yi de imzalayacak olan Sağıroğlu, doğumdan ölüme kısacası yaşama dair tüm merak edilenleri cevaplandıracak.

8 Mart günü saat 15.00’da ise, Dünya Kadınlar Günü’nde ekranların sevilen yüzü ve aromaterapist Ayşe Tolga’yı ağırlayacak olan Kozzy’de, keyifli bir söyleşi daha gerçekleşecek. “Ayşe Tolga ile Yaşamına Değer ve Sağlık Kat” söyleşisi kapsamında oyuncu Ayşe Tolga ziyaretçilere önemli ipuçları verecek. Beslenmenin temel noktaları, doğru beslenme ipuçları, tarifler, detoks, zayıflama reçeteleri gibi konularda bilgiler paylaşacak olan Tolga, ziyaretçilerin sorularını da yanıtlayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri