Kozzy’de müzik bu kez down sendromlular için yükselecek

18 Mart 2015 Çarşamba

Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi, 21 Mart Dünya Down Sendromlular Günü kapsamında özel bir organizasyona imza atıyor

kozzyde-muzik-bu-kez-down-sendromlular-icin-yukselecek

İstanbul Anadolu yakasının sevilen alışveriş ve yaşam merkezi Kozzy, Tomurcuk Kooperatifi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nin işbirliğiyle anlamlı bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. 21 Mart Dünya Down Sendromlular Günü kapsamında, down sendromu hastalığına dikkat çekmeyi ve bu özel günle ilgili farkındalık oluşturmayı amaçlayan Kozzy’de çok özel bir konser etkinliği gerçekleşecek.

21 Mart Dünya Down Sendromlular Günü’nde Tomurcuk Kooperatifi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencilerinin oluşturduğu Bremen Mızıkacıları isimli perküsyon grubu, saat 16:00-17:00 arasında ziyaretçilere keyifli bir müzik dinletisi sunacaklar.

Down sendromu hastalığına yakalanmış 18 çocuktan oluşan Bremen Mızıkacıları perküsyon müzik grubu, canlı performanslarıyla hem eğlendirecek hem de down sendromu hastalığına dikkat çekerek, bunun bir engel olmadığını bir kez daha gösterecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri