Kraliçe Arı Debra Roberts Türkiye’de

28 Ekim 2014 Salı

Doğal Arıcılık Uzmanı Debra Roberts, Anavarza Bal’ın davetlisi olarak Türkiye’ye geldi. Doors Akademi Arçelik Mutfağı’nda gerçekleştirilen etkinlikte, Roberts konukları arıların büyülü dünyasına yolculuğa çıkarttı

kralice-ari-debra-roberts-turkiyede

Balın tek damlasının dahi kıymetini bilen Anavarza Bal, arılara ve arıların ekosistem için önemine ürün, proje ve etkinlikleriyle dikkat çekmeye devam ediyor.

Sadece balı değil arıları da korumaya ve yaşatmaya odaklanan Anavarza Bal, bu amaçla tüm dünyada kraliçe arı olarak bilinen Debra Roberts’ı, deneyimlerini paylaşması için Türkiye’ye getirdi.

Debra Roberts, Doors Akademi’de gerçekleşen “kovandan sofraya bal konseptli” etkinlikte bir sunum gerçekleştirerek, arıların doğası, aralarındaki hiyerarşi, ekosisteme katkıları ve kovandan başlayan bal yapma serüvenlerini anlattı.


Fotogaleri Bulunamadı!

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri