Kredi Pazarında Bir İlk: 'Estetik Kredi'

04 Eylül 2008 Perşembe

Ülkemizin önde gelen Estetik ve Güzellik Merkez zinciri Este World ve TEB Cetelem 'Estetik Kredi' adı altında çok özel bir kredi seçeneği müşterilerine sunmaya başladılar.

kredi-pazarinda-bir-ilk-estetik-kredi
Bundan birkaç yıl öncesine kadar ihtiyaç otomotiv ve konut kredisi dışındaki kredi ürünleri pek bilinmiyordu. Şimdi ise her alanda çok çeşitli kredi seçenekleri oluştu. En son ülkemizde bir ilk olan yepyeni bir kredi ürünü de Estetik Kredi adıyla uygulanmaya başlandı. Başta saç ekimi olmak üzere, her türlü estetik cerrahi operasyonların yapıldığı 4 bin metrekare büyüklüğündeki tesisi ve 100 çalışanıyla, ileri teknoloji eşliğinde hizmet veren Este World, TEB Cetelem ile Estetik Kredi kredi ürününü müşterilerine sunuyor. 500 YTL alt limitten başlayan ve üst limiti olmayan bu kredi paketi, 12 aylık eşit taksitli ödeme seçeneğine sahip. Formalitelerden tamamen arınmış olan bu kredi seçeneğinde ortaya çıkan dosya ücretini Este World karşılıyor. Öncelikle hangi alanda estetik bir operasyon yapılacağı kararlaştırılıyor. Kredi talebinde bulunan kişi, Este Worlde sadece nüfuz cüzdanı ile başvuruyor ve bir saat içinde TEB Cetelemden kredi başvurusuyla ilgili cevap geliyor. Este World Genel Koordinatörü Mustafa Tuncer, bu uygulamanın sonuçlarından her iki tarafından çok mutlu olduğunu belirterek şöyle konuştu : 'Günümüzde artık estetik operasyonlar bir lüks olmaktan çıkmıştır. Estetik operasyonlar yaptıranlar, psikolojik olarak büyük bir rahatlama yaşıyorlar. Ülkemiz bir çok ülkeye göre en uygun fiyatlarla en kaliteli estetik çözümleri sunmaktadır. Görünümlerinde doğal değişiklik arayanların artık para biriktirip hayallerindeki operasyon için beklemesine gerek yok. Müşterilerimiz estetik masrafını 12 aya varan vadelerde düşük aylık taksitlerle kolayca ödüyorlar. Ortalama bir saç ekimi 3 bin euro, böyle bir kredi seçeneği varken niye mutluluklar ertelensin?' Her geçen gün ilginin arttığı Estetik Kredisiyle ilgili bilgi almak için 0212 393 67 60 numaralı telefondan TEB Cetelem Müşteri Hizmetlerine ulaşabilirsiniz.


Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri