Kristal Kola ürün yelpazesini genişletiyor

20 Eylül 2012 Perşembe

Yenilenen ambalajlarıyla birlikte ürün yelpazesine yeni ürünler ekleyen Kristal Kola, pazar payını genişletiyor. Kola, portakal, gazoz, doğal maden suyu, doğal kaynak suyu ve enerji içeceği gibi birçok ürünün üretimine devam eden Kristal Kola, çocuklara yönelik gazsız meyveli içecek üretimi ile pazardaki hedefini artırdı

kristal-kola-urun-yelpazesini-genisletiyor

Kristal Kola, 200 mililitrelik pet şişelerde pazara sunulan çilek, vişne, şeftali, limonata mandalina gibi meyveli içeceklerin yanında özel bir ürünü daha yeni bir markayla lanse etti. Firma, Kristal MeyCo markası ile karışık meyvelerden oluşan özel bir meyveli içeceğin üretimini yaparak piyasaya sundu.

Firma yetkilileri, bu ürün için 1 yıldır özel çalışma yaptıklarını ve ülkemizde ilk defa böyle bir ürünün olduğunu belirterek şunları söyledi: “Özel bir formülasyon hazırlayarak hem çocukların en sevdiği tatları bir araya getirdik hem de sağlıklı bir ürün yaparak aynı zamanda Milli Eğitim Bakanlığı’nın kriterlerine uygun ve okullarda satılabilir bir ürün yaptık.”

Sağlık Bakanlığı tarafından ilk ve ortaokullarda gazlı içeceklerin yasaklanması üzerine okul kantinleri tarafından da şimdiden yoğun ilgi gören Kristal Kola’nın yeni ürünleri pazar payını hızla genişletiyor. Günlük 5 milyon litre gibi geniş bir üretim kapasitesine sahip Kristal Kola ürünleri, Türkiye'de 300'e yakın bayi üzerinden yaklaşık 200 bin satış noktasından vatandaşa sunuluyor.

Son zamanların trend içeceği olarak nitelendirilen enerji içeceklerinin arasında özel bir yer edinen Redline Enerji İçeceği markasıyla da başarılı bir satış grafiği yakalayan Kristal Kola, 2012 yılının ilk yarısını hedefleri doğrultusunda tamamladı.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri