Kristal Yağları hasat şenliklerinde

05 Kasım 2013 Salı

Kristal Yağları, katıldığı 9’uncu Zeytin Hasat Şenlikleri’nde büyük ilgi gördü

kristal-yaglari-hasat-senliklerinde

Her yıl Ayvalık'ta düzenlenen Zeytin Hasat Şenlikleri'nin 9’uncusu bu yıl geçtiğimiz günlerde gerçekleştirildi. Muhtar Kent, Tuncay Özilhan gibi iş dünyasının önemli isimlerinin de katıldığı ve Egelilerin yoğun bir ilgi gösterdiği şenliğe, Kristal Yağları çeşitli aktivitelerle katılım gösterdi.

Kristal Yağları etkinlik kapsamında bu yıl, geçen yıl olduğu gibi "Sokak Şenlikleri" düzenledi. Türkiye’nin ilk zeytinyağı markası olan Kristal Yağları'nın sponsorluğunu üstlendiği ve üç gün süren etkinlikte, yüz boyama, tahta bacak, hulahop gösterileri, palyaço ve pandomim gösterileri gibi birçok etkinlik düzenlendi. Etkinlik süresince İzmir Ekonomi Üniversitesi Mutfak Sanatları ve Yönetimi Bölümü başkanı şef Gabriel Sponza ve öğrencileri Kristal Yağları standını ziyaret etti.

Kristal Yağları Genel Müdürü Christopher Dologh konuyla ilgili olarak, “Hızlı tüketim ürünlerinin artması ve obezite, kanser gibi hastalıkların her geçen gün daha fazla insanı tehdit etmesi nedeniyle sağlıklı yaşam ürünlerine ve organik yiyeceklere rağbet de hızla artıyor. Eskiye oranla insanların tüketim alışkanlıkları değişiyor ve böyle bir ortamda sağlıklı yaşayabilmek de giderek zorlaşıyor. Hasat Şenlikleri ile birlikte katılımcılar sağlıklı yaşamanın en önemli temsilcilerinden biri olan zeytinyağının faydaları, kullanılma durumu ve mucizevi sırları hakkında bilgi sahibi olma imkanı da yakalıyor” diye konuştu.

75 yıldır tüketicilerine hizmet veren Kristal Yağları’nın sponsorluğunda gerçekleşen Sokak Şenlikleri’nde aktivitelerin yanı sıra farklı zeytinyağı seçenekleri sunulurken çeşitli zeytin toplama teknikleri hakkında da bilgi verildi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri