Küçük ellerin hazırladığı büyük hediye!

27 Aralık 2012 Perşembe

Midtown Alışveriş Merkezi yeni yıla girerken 2013 yılında çocuklar daha çok gülsün diye Ortakent’te konumlanan Dr. Hüseyin Mümtaz Ataman İ.Ö.O’nun bir sınıfını ara tatil ile beraber yenilemek üzere projelendirdi

kucuk-ellerin-hazirladigi-buyuk-hediye

Adını 1931 yılında Bodrum Belediye Başkanı Dr.Hüseyin Mümtaz Ataman’dan almış olan Dr. Hüseyin Mümtaz Ataman İÖO birinci bina temeli aynı yıl içinde attı, 1934 yılında eğitime kapılarını açtı. Okul günümüzde 4 binadan oluşuyor. 1992 yılı 24 Kasım’da Ortakent İlköğretim Okulu olarak Türkiye’deki ilk 4 bin okul arasında yer aldı.

Bu yıl 78’nci yılını dolduracak olan okul için birçok sorumluluk sahibi kurum gibi Midtown’da, bir sınıfı ara tatilde yenilemek üzere projelendirdi. Yenilenecek olan sınıflar, miniklerin kendi boylarına göre sıralar, dolaplar, daha iyi bir eğitim almaları için özel akıllı tahta, bilgisayar, projeksiyon cihazı gibi modern eğitim ve teknoloji ekipmanları ile donatılacak.

Sınıfların daha renkli ve teknolojik şekilde donatılmasını Bodrum’un çocuklarına bir yatırım olarak gören Midtown, çocukların hazırlamış olduğu teşekkür resimleriyle AVM içerisinde de bir sergi planlıyor. Minikler kendi elleri ile çizdikleri resimlerde, büyüklerine anlamlı yeni yıl mesajlarını iletiyor.

Sosyal sorumluluk alanında duyarlı olan Midtown, daha önce de doğaya dost yatırımlarda bulunmuştu. Isıtma soğutma sistemini doğaya dost bir yatırım ile gerçekleştiren Midtown, su soğutmalı sistem ile enerjiyi verimli kullanmakta olan bölge konumlanan tek alışveriş merkezi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri