Küçük Prens Ankaralılarla buluşacak

11 Ocak 2016 Pazartesi

Dünya çapında 145 milyon adet satmış, yediden yetmiş yediye tüm zamanların en sevilen hikâyesi Küçük Prens, 15 Ocak 12 Şubat günleri arasında Kentpark Alışveriş Merkezinde hayranları ile buluşacak

kucuk-prens-ankaralilarla-bulusacak

265’ten fazla dile çevrilerek dünyanın en çok basılan kitapları arasında yerini alan “Küçük Prens”, Mors alfabesinden aynadan okunabilen versiyonlarına 170’den fazla çevirisi ile Ankaralılar ile buluşacak.


Büyüklerin dünyasını anlatan “Küçük Prens” kitabının farklı çevirilerinden oluşan sergi, 15 Ocak saat 18.30’da gerçekleştirilecek açılış kokteyli ile kapılarını ziyaretçilerine açacak. Kokteylin ardından geçtiğimiz aylarda yayınlanan Küçük Prens filminin özel gösterimi ile devam edecek olan etkinlikte aileler çocukları ile keşfedilmemiş gezegene yolculuğa çıkacak.


Küçük Prens’in barış dolu dünyasını Ankara ile buluşturacak olan Kentpark’ta, bir ay boyunca çeşitli etkinlikler düzenlenecek. Küçük Prens kitaplarının sergisinin yanı sıra çocuklar, Küçük Prens’in barış dolu dünyası ile buluşacak. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri