Kuklalar Torium’da hayat buluyor

20 Ekim 2014 Pazartesi

Türkiye’nin en eğlenceli alışveriş merkezi Torium, 24-26 Ekim günleri arasında 17’nci İstanbul Uluslararası Kukla Festivali’ne ev sahipliği yapacak

kuklalar-toriumda-hayat-buluyor

Türkiye’nin en eğlenceli alışveriş merkezi Torium, birbirinden eğlenceli ve farklı etkinliklere imza atmaya devam ediyor. Torium, Ekim ayı etkinlikleri çerçevesinde çeşitli ülkelerden gelen kukla oyunları ile minik ziyaretçilerine keyifli saatler yaşatacak.

17’nci Uluslararası İstanbul Kukla Festivali kapsamında 24 Ekim Cuma günü saat 17.00- 19.00 arasında ‘Ahşap Çerçeve Kukla’, 25 Ekim Cumartesi günü Rusya ‘St. Petersburg State P.’ ve 26 Ekim Cumartesi günü İspanya ‘Teatro Saca de Huesos’ tiyatroları Torium’un 1’inci katında saat 15.00 ve 17.00 saatleri arasında sahnelenecek.

Minik ziyaretçiler, birbirinden eğlenceli ve öğretici oyunların yanı sıra Torium’da kendileri için düzenlenecek kukla workshop’una da katılabilecek. Workshop’ta minik konuklara kukla yapımı öğretilecek.

Dünyaca ünlü fotoğraf sanatçısı Mauro Foli’nin Kukla Festivali kapsamında açılacak “Kukla’nın Sahne Arkası” isimli fotoğraf sergisi ise alışveriş merkezinin 1’inci katında sergilenecek. Mauro Foli’nin ve dünyaca ünlü kukla sanatçılarının kendi kuklaları ile birlikte fotoğraflanmış 40 adet fotoğrafı sergide yer alacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri