Kulesite kazandırmaya devam ediyor

06 Haziran 2014 Cuma

Konya’nın yaşam merkezi Kulesite’nin geleneksel hale getirdiği Alışveriş ve Eğlence Festivali tüm hızıyla devam ediyor. Büyük ödülü 3 Adet Mini Cooper Countryman olan Kulesite Alışveriş ve Eğlence Festivali, ziyaretçilerinden yoğun ilgi görüyor

kulesite-kazandirmaya-devam-ediyor

Kulesite’nin 22 Haziran’a kadar devam edecek olan ‘Alışveriş ve Eğlence Festivali’ kapsamında 100 TL ve katları alışveriş karşılığında aldıkları kuponla çekilişe katılan ziyaretçilerin 3 adet Mini Cooper Countryman’den birini kazanma fırsatı devam ediyor.

Büyük ödülün yanı sıra oyun ve eğlence alanlarını ücretsiz olarak kullanan Kulesite ziyaretçileri, mağazaların festivale özel uyguladığı indirimlerden de yararlanabiliyor. Birbirinden eğlenceli etkinlikleriyle dikkat çeken Kulesite, festival kapsamında çeşitli aktiviteler, imza günleri ve gösterilere de ev sahipliği yapıyor.

Alışveriş ve Eğlence Festivali hakkında konuşan, Kulesite Alışveriş Merkezi Müdürü Mustafa Totan “22 Haziran’da son bulacak Alışveriş ve Eğlence Festivali, ziyaretçilerimiz tarafından yoğun bir ilgi görüyor. Büyük ödülümüz 3 adet Mini Cooper Countryman yeni sahiplerini bekliyor. Festival kapsamınca çeşitli aktiviteler ve imza günlerini ziyaretçilerimizle buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

Konya halkının yoğun ilgi gösterdiği yarışmanın kazananları 26 Haziran Perşembe günü gerçekleşecek çekilişle belli olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri