Kulesite’den anneler ve çocuklarına eğlenceli puzzle yarışması

14 Mayıs 2013 Salı

Konya’nın yaşam merkezi Kulesite, ‘Alışveriş ve Eğlence Festivali’ kapsamında gerçekleştirdiği ‘Anneler Günü’ etkinliğiyle Konyalı anneler ve çocuklarına unutamayacakları bir hafta sonu yaşattı

kulesiteden-anneler-ve-cocuklarina-eglenceli-puzzle-yarismasi

11 - 12 Mayıs günlerinde Kulesite AVM etkinlik alanında düzenlenen ‘Puzzle Yarışması’nda çocuklarıyla birlikte yarışan anneler birbirinden güzel hediyelerin de sahibi oldu. Gerçekleştirdiği etkinliklerle Konya’nın eğlence hayatına yeni renkler katan Kulesite, en değerli varlığımız olan annelerimizin ‘Anneler Günü’ için çok özel bir yarışma hazırladı. Kulesite’de devam eden ‘Alışveriş ve Eğlence Festivali’ kapsamında, 11 – 12 Mayıs günlerinde düzenlenen ‘Puzzle Yarışması’ renkli görüntülere sahne oldu. Kulesite etkinlik alanında gerçekleşen yarışmalarda çocuklarıyla ekipler oluşturarak birbirleriyle yarışan anneler verilen puzzle’ı en hızlı biçimde bitirerek o turun galibi olmaya çalıştı. 11 Mayıs Cumartesi ve 12 Mayıs Pazar günleri, 13.00 – 19.00 saatleri arasında 12’şer kez gerçekleştirilen yarışmaların birincileri, gün sonunda birbirleriyle yarışarak sürpriz hediyeler kazandı.

Anneler Günü’ne özel hazırlanan etkinlik hakkında konuşan Kulesite AVM Müdürü Mustafa Totan “Kulesite olarak tüm misafirlerimizi mutlu etmek ve eğlendirmek bizim için çok önemli. Bu önemli günlerinde, varlığımızı borçlu olduğumuz annelere en güzel hediyenin hayattaki en kıymetlileri olan çocuklarıyla eğlenebilecekleri bir etkinlik hazırlamak olacağını düşündük. Çocuklarıyla puzzle yaparak birbirleriyle yarışan anneler yarışmalar sonunda birbirinden güzel hediyelerin sahibi olurken aynı zamanda unutamayacakları bir gün yaşadı. Kulesite olarak en değerli varlığımız olan annelerimizin bu özel gününü kutluyor ve yarışmaları kazanan ekipleri de ayrıca tebrik ediyoruz” dedi.

İki gün süren eğlenceli yarışmalar sonucu birincilere ‘Arzum Blender’, ikincilere ‘Arzum Mırra Cezve’, üçüncü olan ekiplere ise ‘Philips Telsiz Telefon’ hediye edildi.

Çocuklarından annelere en anlamlı hediye
Anneler ve çocukları için birbirinden eğlenceli etkinlikler hazırlayan Kulesite’de, duygu dolu anlar da yaşandı. Kulesite 1. Kat’ta kurulan alanda kendi elleriyle çizdikleri resimleri annelerine veren çocuklara pastel boya ve rüzgar gülü hediye edildi.

Annelere ücretsiz yağ analizi
Kulesite’de ‘Anneler Günü’ kapsamında bir diğer etkinlik ise Akademi Hastanesi ile birlikte gerçekleştirildi.  11 – 12 Mayıs tarihlerinde tüm annelere ücretsiz olarak vücut yağ analizi yapıldı. Ayrıca 12 Mayıs Pazar günü AVM’deki tüm annelere karanfil dağıtıldı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri