Kurbanlık seçiminde Özhan ayrıcalığı

18 Eylül 2015 Cuma

Dostlarına verdiği kaliteli hizmet ile fark yaratan Özhan Marketler Zinciri, Kurban Bayramı öncesi Geçit Şube'de kurbanlık küçükbaş hayvan satışlarına başladı

kurbanlik-seciminde-ozhan-ayricaligi

Bursa'nın güvenilir ve güçlü markası Özhan Marketler Zinciri, kendi çiftliğinde veteriner hekim kontrolünde yetiştirilen kurbanlık küçükbaş hayvanlarını Kurban Bayramı için satışa sundu. Özhan'ın Geçit Şubesi’nde kurulan özel satış yerinde kilo ile satılan kurbanlıklarda,  cazip fiyatlar ve uygun taksit imkânları da bulunuyor. Özhan Marketler Zinciri'nin kurbanlık bakımı ve kesimi konusunda yılların vermiş olduğu deneyime sahip olduğuna ve bu deneyimi sağlıklı ve güvenilir hizmet olarak dostlarıyla paylaştığına değinen Özhan Marketler Zinciri Genel Müdürü İbrahim Özhan, “Kurban bayramının en önemli değeri, ihtiyaç sahiplerini sevindirmek amacı ile kesilecek olan kurbanlardır. Biz bunun önemini bilerek dostlarımıza hizmet veriyoruz.” dedi.


Bakım ve kesim ücretsiz
Özhan Marketler Zinciri, modern şartlara sahip kesim yerleri ile kurbanlık satışı sonrası verdiği hizmetlerle de dostlarına güvenilir hizmet sunuyor. Kurbanlıklara kesim gününe kadar Özhan kalite ve güvencesiyle ücretsiz bakılırken, kesimleri de hijyenik ve İslami kurallara uygun, ücretsiz olarak gerçekleştirilecek. Kurban Bayramı’nın 3’üncü ve 4’üncü günü ise Geçit ve Namazgâh şubelerinde bedelli olarak “kurban eti işleme” hizmeti verilecek.


Bayram tatlıları da hazır
Öte yandan Özhan Marketler Zinciri, tüm bu hizmetlerin yanı sıra bayramların vazgeçilmezi tatlılar konusunda da her damak tadına hitap eden zengin tatlı çeşitlerini dostlarının beğenisine sunuyor.  Tüm şubelerinde satışa sunulan Özhan tatlıları; cevizli, fıstıklı, ev baklavası gibi baklava çeşitlerinin yanı sıra, kadayıf, bülbül yuvası, saray sarma, fıstıklı burma, şöbiyetten oluşuyor. Özhan ayrıca dostlarının özel tatlı siparişlerine de bayram boyunca cevap verecek.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri