Kuru bakliyata dev isim

12 Şubat 2014 Çarşamba

Eski Maliye Bakanı Kemal Unakıtan’ın oğlu Abdullah Unakıtan şimdi de tarım ürünleri ithalat-ihracat işine girdi

kuru-bakliyata-dev-isim

Unakıtan’ın yönetiminde olduğu yeni şirketin meslek grubu, kuru bakliyat, yani fasulye, mercimek, nohut gibi ürünlerin toptan ticareti. Sebat Tarım Ürünleri Pazarlama ve Ticaret Anonim Şirketi 25 Temmuz 2013’te kuruldu. Kurucusu Abdurrahman Cansu. Cansu’nun şirketin ilk genel kuruluna kadar yönetim kurulu üyeliği devam etti. 31 Aralık 2013’te ise yönetime Abdullah Unakıtan girdi. Unakıtan şu anda Sebat Tarım Ürünleri Şirketi’nde tek yönetim kurulu üyesi.

Sebat Tarım Ürünleri Pazarlama şirketi 25 Temmuz 2013’te tescil edildi. Şirketin sermayesi 50 bin lira. Cansu şirket tescil edilmeden sermayenin dörtte birini ödedi, kalanı ise 24 ay içinde ödenecek. Şirket her türlü tarım ürünlerini toptan ve perakende olarak satın alabilecek, hazırlayabilecek, ambajlayabilecek, depolayabilecek, toptan ve perakende satışını yapabilecek. Aracılık yapmak kaydıyla tahvil ve varlığa dayalı diğer menkul kıymetler satın alabilecek, satabilecek, ihraç edebilecek.

 


Fotogaleri Bulunamadı!

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri