Kutsi, Anneler Günü’nde Palm City’de

06 Mayıs 2014 Salı

Palm City Mersin Alışveriş Merkezi, Anneler Günü’nde sevilen sanatçı Kutsi’yi Mersinlilerle buluşturacak

kutsi-anneler-gununde-palm-cityde

Cefic tarafından yönetilen Palm City Mersin Alışveriş Merkezi, Anneler Günü’nde sevilen sanatçı Kutsi’yi Mersinlilerle buluşturuyor. 11 Mayıs Pazar günü saat 14.00’te başlayacak etkinlikte Kutsi, en sevilen şarkılarını seslendireceği mini konserin ardından düzenlenecek imza günü ile tüm Mersinli hayranlarıyla buluşacak

Profesyonel müzisyenlik kariyerinde 5 albüm çıkaran ve hit parçalarıyla çok konuşulan Kutsi, 2000 yılında "Aşk Payını Aldı" albümünü çıkararak büyük bir unvan kazandı. Ardından "Sana Ne" albümü ile yıldızı parlayan Kutsi, "Bomboşum Buralarda, Ağlama Kalbim, Aşkın Gururu, Geçer, Aynı Şehirde Nefes Almak Bile Bana Yetiyor, İlan-ı Aşk, Doğum Günü, Aynadaki Karşılığı Benim, Zor Olsa da, Melek ve Kapımı Çal" albümleriyle de büyük beğeni topladı.

Aralarında CarrefourSA Hipermarket, LC Waikiki, Teknosa, Playland, Defacto, Joker, Flo gibi markaların yer aldığı Palm City Mersin, seçkin marka karmasına bin 127 metrakarelik alanıyla Koton ve 4 bin metrekareye yayılan alanıyla Akdeniz Bölgesi’nin en büyük spor mağazası özelliğini taşıyan Decathlon’u da ekledi. Palm City Mersin Alışveriş Merkezi, 2014 yılında 5 milyon ziyaretçi sayısına ulaşmayı hedefliyor.

Gelişmekte olan ülkelerin en başarılı projelerinin aday olarak gösterildiği Cityscape Awards’ta en prestijli projeler arasına girerek perakende (category of retail) dalında finale kalmaya hak kazanan Palm City Mersin, Dünya Perakende ve Eğlence Sektörü’nün en prestijli ödülleri arasında yer alan ve Londra’da düzenlenen “8. Global RLI Awards” töreni’nde “En İyi AVM” renovasyonu kategorisi’nde “Jüri Özel Ödülü” kazandı, Singapur, Çin ve Kanada gibi pek çok ülkeden katılan uluslararası projeleri geride bıraktı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri